Runy słowiańskie

Wykorzystaj potęgę run, by osiągnąć szczęście i ochronić się przed negatywnymi wpływami

  • ISBN: 978-83-8301-021-2;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Runy słowiańskie – praktyczny podręcznik

Runy stały się dziś bardzo popularne. Istnieje wiele różnych informacji na temat samych run. Trudno jednak znaleźć książkę o ich praktycznym zastosowaniu. Dlatego powstał ten podręcznik do wróżenia z run słowiańskich. Wiele osób używa run słwiańskich, jednak trudno znaleźć jasno określony schemat sekwencji runicznych. Ta książka podpowie Ci, jak wykorzystać magię run w praktyce, wykorzystując swoją podświadomość. Jeśli wszedłeś na ścieżkę rozwoju duchowego i jesteś gotów zmienić swoje życie na lepsze, runy Ci w tym pomogą. Poznasz rytuały szamańskie związane z runami.

Symbole runiczne w praktyce

Ta książka oraz ogromne doświadczenie Autorki stworzą okazję do nawiązania kontaktu z runami i ich symboliką. Dowiesz się, czym są runy, skąd pochodzą i dlaczego są pomocne w osiąganiu konkretnych celów. Poprzez wróżenie z run odkryjesz przyczyny wielu sytuacji mających miejsce w Twoim życiu, przewidzisz przyszłe wydarzenia i przeanalizujesz wyniki swoich działań. Nauczysz się wróżyć z run, aby osiągnąć swoje cele, czym są układy runiczne i według jakich zasad i symboli są tworzone. Materiały zebrane w książce, również szamańskie, pomogą Ci wykorzystać moc run do poprawy życia. Nauczysz się wyczuwać niekorzystną energię i chronić siebie oraz tych, którzy są Ci bliscy. Te informacje podpowiedzą Ci, jak wyjść z trudnej sytuacji, jak opierać się negatywnym wpływom i pozwolą poczuć się pewnie bez względu na to, co się stanie.

Jak wróżyć z run?

Aby zrozumieć działanie run, nie wystarczy jedynie literatura ezoteryczna. Aby uświadomić sobie ich siłę i zasady wpływu, konieczne jest osobiste doświadczenie, podświadomość i własne odkrycia w trakcie wróżenia z run. W każdym z nas istnieje aktywna podświadomość, która może zmieniać rzeczywistość. Dzięki runom słowiańskim masz na nią wpływ, wystarczy, że dowiesz się jak samodzielnie zrobić zestaw run i jak wróżyć z run. Te praktyki pomogą Ci w rozwoju duchowym.

Runy słowiańskie w szamańskich rytuałach ochronnych

Rytuały ochronne są przeprowadzane, aby uchronić się przed możliwymi negatywnymi wpływami i problemami podczas pracy z energią. Nie musisz w ogóle mieć do czynienia z magią czy ezoteryką, aby zagroziła Ci negatywna energia. Jesteś na nią narażony w pracy, w domu czy na spacerze. Z tego praktycznego podręcznika dowiesz się, jak wróżyć z run i jak wykorzystać ich moc do rytuałów ochronnych. Istnieją dwa rodzaje ochrony – naturalna i stworzona. Każdy człowiek posiada naturalną (osobistą) ochronę od urodzenia. U niektórych jest ona silniejsza, u innych słabsza. Opisane w książce rytuały szamańskie pomogą Ci wzmocnić swoją ochronę, którą dzięki runom możesz też rozszerzyć na bliskich i cały dom. Pomogą Ci w tym również techniki rozwoju duchowego.

Skąd wziąć runy i jak samodzielnie zrobić zestaw run

Jeśli chcesz nauczyć się wróżyć i pracować z runami słowiańskimi, to pewnie zadajesz sobie pytanie: skąd wziąć runy lub jak samodzielnie zrobić zestaw run? Najprostszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to kupić gotowy zestaw run w dowolnym ezoterycznym sklepie lub zamówić u mistrza, który zajmuje się ich produkcją. Możesz także samodzielnie zrobić zestaw run. Najłatwiejszym sposobem stworzenia run jest narysowanie znaków na tekturze lub grubym papierze. Papier jest wykonywany z drewna i dlatego zachowuje jego właściwości. W załączniku do tej książki znajdziesz wkładkę, która pozwoli Ci stworzyć własny zestaw run i zacząć ćwiczyć już podczas czytania. Wystarczy, że je wytniesz i będziesz miał gotowe karty. Możesz też je nakleić na kawałkach drewna czy gliny i w taki sposób zrobić własny zestaw run.

Z podręcznika o runach słowiańskich dowiesz się, jak:

– zrobić lub kupić odpowiedni dla siebie zestaw run,
– wybrać odpowiednie miejsce i czas do pracy z runami,
– runy łączą się z systemem SMART,
– zadać właściwe pytanie, wybrać układ i wróżyć przy pomocy run, aby otrzymać naprawdę skuteczną odpowiedź,
– stosować i samodzielnie tworzyć formuły runiczne, aby przyciągać do swojego życia pozytywne wydarzenia,
– za pomocą run chronić siebie, swój dom i bliskich przed negatywnymi wpływami,
– pracować z runami, jeśli one nie odpowiadają,
– samodzielnie wykonać runy z drewna, gliny lub pestek owocowych.

Runy słowiańskie – potężna ochrona i wsparcie

ZAPISZ SIĘ