Sennik egipsko-chaldejski - Okładka książki

Sennik egipsko-chaldejski

  • ISBN: 978-83-7377-102-4;
  • Cena katalogowa: 44.60 zł;
  • Ilość stron: 265;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2004;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Sennik egipsko-chaldejski. Wykorzystaj doświadczenie astropsychologii o dowiedz się o snach jak najwięcej

Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia, podstawową potrzebą biologiczną organizmu, bez której nie możemy funkcjonować. Przesypiamy aż 1/3 swojego życia, czyli około 20 lat. Mimo tego, nadal jest to jeden z najbardziej tajemniczych elementów naszego istnienia. Od wieków sny i ich znaczenie zaprzątały ludzkie umysły. Ich tematem zajmowali się najwięksi myśliciele ludzkości, poczynając od starożytnych Egipcjan, przez Zygmunta Freuda i jego ucznia Carla Gustava Junga, aż po współczesnych naukowców. Wszyscy zainteresowani astropsychologią próbowali odpowiedzieć na pytania, czym są sny i marzenia senne? Dlaczego się pojawiają i czy mają jakieś znaczenie? W interpretacji snów skutecznie pomoże ci sennik egipsko-chaldejski. \

Boska moc snów czy proces fizjologiczny? Sennik egipski ułatwi ci poznanie znaczenia snów

Egipcjanie uważali, że sny pochodzą od bogów i służą przepowiadaniu przyszłości oraz rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Współcześnie nie ma jednej teorii dotyczących powstawania i znaczenia snów. Obecnie mówi się, że sny i marzenia senne odzwierciedlają jedynie treści umysłu nagromadzone w ciągu dnia. Inna teoria mówi o tym, że sny są odbiciem naszych głęboko ukrytych i podświadomych pragnień szczęścia i obaw o przyszłość. Żadna z nich nie wyjaśnia jednak przeżyć osób, miewających sny prorocze, który w sposób dosłowny lub symboliczny sprawdzają się w przyszłości.

Poznaj znaczenie swoich snów i tajemnice podświadomości za pomocą sennika egipsko-chaldejskiego

Badacze i naukowcy potrafią obecnie wprowadzić człowieka w określoną fazę snu, dzięki zastosowaniu praktyk świadomego śnienia potrafią również wywołać określone marzenia senne. Nie potrafią jednak dokonać ich interpretacji. Jest ona możliwa tylko dzięki sennikom, które bazują na tradycyjnych i najstarszych opisach symboli sennych. Interpretacja snów da ci możliwość wykorzystania ich w swoim życiu. Egipcjanie wyjaśnią ci znaczenia snów takich jak: zęby, ciąża, dzieci, szczur, pies, pająk, a także wiele, wiele innych. Dzięki wiedzy na ich temat będziesz mógł aktywnie wykorzystywać je do podejmowania decyzji oraz unikania problemów. Dzięki umiejętności interpretacji snów znajdziesz szczęście i świadomie zaplanujesz rozwój osobisty.

Sennik egipsko-chaldejski – umiejętnie przewiduj przyszłość i planuj rozwój osobisty

Dzięki temu praktycznemu sennikowi poznasz znaczenie snów. Klarowny układ haseł ułatwi ci posługiwanie się poradnikiem. Poznaj tajniki swojej podświadomości i znaczenie snów. Przekonasz się, że wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Jeśli tej nocy miałeś koszmary, zajrzyj do sennika, może bowiem okazać się, iż na pozór zły sen zapowiada dopływ gotówki, szczęście w miłości albo zawarcie nowej przyjaźni.

Sny kluczem do poznania siebie

ZAPISZ SIĘ