Leksykon symboli Tarota

  • ISBN: 978-83-8301-161-5;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Karty Tarota to nie tylko wróżby, to również nieoceniona pomoc w codziennym życiu

Tarot to potężne narzędzie służące zarówno wróżeniu i przepowiadaniu przyszłości. A także specyficznej diagnozie obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się osoba, której rozkład kart jest odczytywany. Na rynku istnieją setki talii kart, ale łączy je to, że każda talia przedstawia bogatą symbolikę. Jedną z najpopularniejszych talii jest ta stworzona przez Artura Waite’a i Pamelę Colman Smith, czyli talia Ridera-Waite’a. Wśród popularnych talii znajduje się także Tarot Marsylski. Co kryją w sobie symbole Tarota? Jakie znaczenie mają poszczególne karty i jak je odczytywać?

Symbole Tarota – poznaj znaczenie każdej karty!

Wieża, w którą w talii Ridera-Waite’a uderza piorun, strącając koronę budowli i zapalając wieżę od wewnątrz, oznacza nieoczekiwany zwrot wydarzeń. Jestem też symbolem nagłych zmian, problemów różnego rodzaju i walki z własnymi ograniczeniami. Z kolei siedząca na tronie kapłanka w Tarocie Marsylskim w swoim znaczeniu podkreśla głęboką intuicję, bogatą wyobraźnię i wiedzę duchową. W Tarocie łódź jest symbolem początku nowego życia. Z kolei serce, które widnieje na karcie Trójka Mieczy w talii Ridera-Waite’a, nie jest symbolem miłości, a uczuć i doświadczeń człowieka w relacjach z innymi ludźmi. Latarnia to symbol wiedzy i człowieka oświeconego.

Symbolika najpopularniejszych talii w jednym miejscu

Jeśli zaintrygowały cię symbole Tarota i chciałbyś poznać je wszystkie, sięgnij po tę niezwykle wartościową książkę. To jedyny w swoim rodzaju leksykon, którego autor kompleksowo opisuje wszystkie symbole, które można znaleźć na ilustracjach w najpopularniejszych wśród tarocistów taliach. Autor opisał tu bogatą symbolikę między innymi kart Tarota Crowleya, Ridera-Waite’a i Marsylskiego. Każdy symbol występujących na tych kartach został przez Autora szczegółowo przeanalizowany i wyjaśniony. Tomasz Suma uwzględnił również fakt, że jeden element w różnych taliach może mieć zupełnie odmienne znaczenie.

Symbole Tarota to klucz to właściwej interpretacji twojej przyszłości

Poznaj znaczenie każdej z 56 kart Tarota składających się na Arkana Małe oraz 22 kart stanowiących Arkana Wielkie. I już teraz wkrocz na fascynującą ścieżkę wróżenia oraz przepowiadania przyszłości za pomocą rozkładów Tarota. Z pomocą autora tej książki nauczysz się właściwie interpretować bogatą symbolikę kart, a co za tym idzie – informacje otrzymywane z przekazu Tarota. To pozwoli ci dokładniej zaplanować swoją przyszłość i pomoże ci podejmować tylko słuszne decyzje dotyczące związków, kariery, relacji z bliskimi czy zdrowia.

Nie pozostawiaj nic przypadkowi.

Zyskaj pewność!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ