Podręcznik Tarota – Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Arkana Wielkie mówią o życiowych przełomach, a Arkana Małe opisują codzienne wydarzenia. Dzięki tej książce nie tylko poznasz szczegółową analizę poszczególnych kart, ale i rozpoczniesz pracę ze związanymi z czterema żywiołami. Znajdziesz tu również kompleksowe wyjaśnienia symboliki kart i metody interpretacji odczytów wróżebnych. Tarot prostszy niż myślisz.

  • ISBN: 978-83-7377-876-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

Nie tylko dla tarocistów

Wiele osób uważa, że korzystanie z narzędzi wróżebnych wymaga specjalnych talentów, dziedzicznego daru lub wielu lat praktyki. Tymczasem dosłownie każdy może sięgnąć po talię Tarota i z jej pomocą zgłębiać tajniki tego, co było, jest i będzie. Zamiast udawać się do wróżki, wystarczy zaopatrzyć się w talię i podręcznik, który pozwoli z niej skutecznie skorzystać.

Ceniona ekspertka powraca w nowej książce

Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii – kraju starych dusz. Polskim czytelnikom dała się poznać dzięki bardzo ciepło przyjętej książce Podręcznik Tarota – Arkana Wielkie. Większość czytelników zachwycała się jej klarownością przekazu i profesjonalną, w pełni praktyczną analizą poszczególnych kart. O ile tamta książka pozwalała zgłębić sekrety wielkich życiowych przełomów, o tyle nowa propozycja czyni to samo, tyle że w bardziej przyziemnym i szczegółowym podejściu.

Co ci zdradzą Arkana Małe?

Podczas gdy Arkana Wielkie mówią o ważnych momentach w życiu człowieka, jego wyzwaniach, duchowych rozterkach i przemianach, Małe opisują codzienne wydarzenia, tło zdarzeń. Są one podzielone na cztery kolory i ściśle powiązane z energią żywiołów. Autorka podaje nie tylko szczegółową analizę poszczególnych kart, lecz również umożliwia rozpoczęcie medytacji z żywiołami. Dzięki niej z łatwością zdiagnozujesz niedobór i nadmiar tych energii w swoim życiu i rozpoczniesz podróż ku wewnętrznej równowadze.

Karto, karto, co mnie czeka?

Poza nazwą i żywiołem każdej z kart, znajdziesz tu również analizę poszczególnych symboli na niej zawartych oraz ich znaczenie. Autorka podaje blaski i cienie związane z konkretnymi kartami, charakterystykę osób, jakie opisują oraz sytuacje, z jakimi można je łączyć. Zrozumiesz, co dany odczyt może oznaczać dla Twojego życia osobistego, jak i zawodowego. Dowiesz się również, przed czym Cię może przestrzegać jakaś wróżba oraz czym są karty bramy. A przede wszystkim dowiesz się, czego Ci aktualnie może brakować do pełni szczęścia i jak możesz po to sięgnąć.

Tarot prostszy niż myślisz.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ