Tarot prosty i skuteczny

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-88351-88-5;
  • Cena katalogowa: 66.00 zł;
  • Ilość stron: 120;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2002;
  • Nr wydania: III;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Tarot – potężne narzędzie w Twoich rękach

Tarot służy do różnych celów: jest pomocny w rozstrzyganiu problemów życiowych, ułatwia podjęcie decyzji, dzięki niemu można zajrzeć w przyszłość i poznać swoje wnętrze. Doskonale nadaje się do diagnozy i analizy psychologicznej, a nawet do pracy z głębokimi pokładami ludzkiej psychiki – podświadomością i nieświadomością. Jeśli masz problem, który Cię nurtuje, coś Cię niepokoi, czy chcesz zasięgnąć informacji, dzięki umiejętnej interpretacji kart tarota otrzymasz odpowiedź na wszystkie postawione pytania. Ta książka pokaże Ci, że czytanie z kart jest proste i skuteczne. A gwarantuje to osoba Autorki.

Wróżenie z kart Tarota – ucz się od najlepszych

Nauczy Cię tego nie kto inny, jak Alla Alicja Chrzanowska, pierwsza dama polskiej ezoteryki. Wybitna znawczyni Tarota, run, zielarstwa, autorka kilkunastu książek. Od lat żyjąca w zgodnie z naukami wiedzy wewnętrznej, a od przeszło 25 lat zawodowo zajmująca się ezoteryką. Prowadzi liczne kursy zarówno w Polsce, jak i zagranicą, podczas których uczy jak żyć pełnią życia, a także kochać i dzielić się miłością z tymi, którzy jej potrzebują.

Od czego zacząć przygodę z Tarotem?

Karty Tarota, od lat otoczone były fałszywymi przekonaniami, strachem przed nieznanym, ale jednocześnie fascynowały ludzi i swoją mocą wprawiały w zdumienie. Czas odczarować magię Tarota i wziąć sprawy w swoje ręce. „Tarot prosty i skuteczny” to podstawowy podręcznik zarówno dla osób chcących dowiedzieć się jak wróżyć z kart Tarota, a także wyjątkowa perełka w zbiorach wytrawnych tarocistów. Abyś mógł zamienić teorię w praktykę, do książki dołączona została talia kart do wróżenia – Tarot marsylski. Jest to jedna z najpopularniejszych talii, z której wywodzi się większość późniejszych Tarotów. Autorka w sposób jasny i przejrzysty opisuje zarówno sztukę stawiania Tarota, jak i talię. Liczne przykłady rozkładów pomogą nawiązać dialog z Tarotem. Piękne tradycyjne karty z czytelną symboliką i krótką podpowiedzią interpretacji na każdej z nich, są prawdziwą pomocą w zrozumieniu talii 78 kart, które tworzą całościowy opis ludzkiego losu.

Tarot – prosto i skutecznie

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ