Tarot świetlistej drogi - Okładka książki

Tarot świetlistej drogi

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-8835-196-9;
  • Cena katalogowa: 125.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2001;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Tarot Świetlistej drogi to bogactwo wiedzy o przekazie zapisanym w kartach Tarota. Jest to książka dla osób, które chcą w sposób łatwy i rzetelny nauczyć się czytania kart.
Dołączone do książki karty GRATIS są inspirowane widzeniem świata przez wybitną tarocistkę, psychologa i ezoteryka Alicję Chrzanowską.
Wyjątkowa oprawa graficzna pełna jest niepowtarzalnego czaru baśniowych treści, a jednocześnie nowatorskiego spojrzenia na niezwykłą talię.

Fragment:
Tarot Świetlistej Drogi to specjalna talia kart, która powstała w wyniku moich wieloletnich przemyśleń, odczuć i medytacji. Złożyło się na nią dziesiątki tysięcy rozkładów, jakie robiłam moim klientom i doświadczenia z nich wynikające. Przez długi czas nosiłam te karty w sercu i wyobraźni, lecz nie mogłam ich zmaterializować, ponieważ moje umiejętności plastyczne równają się zeru. Natomiast nie chciałam powierzyć swojej wizji Tarota przypadkowemu grafikowi. Kilka lat szukałam odpowiedniej osoby, która czułaby Tarota, rozumiała moje widzenie tych kart i miałaby prawdziwy talent. Duże wymagania, prawda? Próbowałam współpracy z kilkoma osobami, ale nie mogłam znaleźć takiej, która spełniałaby te warunki. W końcu pewnie bym zwątpiła, gdyby nie wiedza ezoteryczna, której jedno z praw mówi: Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje. Wierzyłam, że ta talia jest potrzebna, a jeśli tak, to powinnam w odpowiednim momencie spotkać stosowną osobę.
Tak też było. Latem 1999 na wczasach psychotronicznych poznałam Alinę Konwińską, uroczą, czarującą, młodą i wszechstronnie uzdolnioną osobę – wspaniale śpiewa, cudownie gra na gitarze, pisze mądre wiersze i refleksyjną prozę, a co dla mnie najważniejsze, cudownie rysuje. Mieszkałyśmy w sąsiednich pokojach i zaprzyjaźniłyśmy się. Alina uczestniczyła w prowadzonym przeze mnie kursie Tarota i na koniec była uprzejma podarować mi prezent kartę Kapłanki narysowaną przez siebie. Kiedy ją zobaczyłam, zrozumiałam, że nareszcie spotkałam człowieka, który zrealizuje moją wizję, ponieważ w podobny jak ja sposób czuje i rozumie Tarota, a talent, który posiada, pozwoli oddać to graficznie. Czy moje mniemanie było słuszne, tylko Ty Czytelniku możesz ocenić, a ja serdecznie Ci dziękuję Alinko i jak zawsze zostaję wielką admiratorką Twoich uzdolnień!
Wyrazy wdzięczności i podziwu kieruję również do Andrzeja Buraka, który wspaniale opracował rysunki Aliny i nadał im odpowiednią oprawę tak, że stanowią pełną i harmonijną całość.
W książce tej zawieram znaczenia kart do Tarota Świetlistej Drogi, oczywiście można się nimi posiłkować i przy innych taliach, jednak są one dopasowane specjalnie do niej. Wierzę, że będą one pomocne podczas pracy z klientem, przy analizowaniu własnych problemów (oby było ich jak najmniej), w diagnozie psychologicznej, jak i podczas pracy z karmą. Mam nadzieję, że zarówno książka, jak i karty dostarczą Użytkownikom informacji, rozszerzą wiedzę, pozwolą na obiektywny ogląd rzeczywistości. Wiem, że ich największą zaletą jest estetyka i piękno takiej polskiej talii kart Tarota jeszcze nie było. Bez skrępowania to piszę, gdyż nie jest to moja zasługa. Jeszcze raz podkreślam – uroda tych kart to dzieło Aliny Konwińskiej!
Alla Alicja Chrzanowska

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ