Klucze do twojego wnętrza – osobiste - Okładka książki

Klucze do twojego wnętrza – osobiste

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 83-88351-48-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2001;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Pomyśl o problemie, który Cię nurtuje, o planach, jakie właśnie poczyniłeś lub o uczuciach poruszających twoje serce.
Losując dowolną kartę znajdujesz właściwą podpowiedź, otrzymujesz wsparcie, przewodnictwo czy inspirację. Wystarczy zaufać… intuicji.
Jeden komplet został poświęcony sferze określonej jako osobista, drugi sferze biznes. Oba stanowią doskonałą inspirację nie tylko do pracy z samym sobą, ale mogą też być doskonałym rekwizytem do psychologicznej zabawy w szerszym gronie przyjaciół.
W komplecie książka wraz z kartami.

Fragment:
Jak możesz korzystać z tych karteczek?
Wyjmujesz stosik, którego zakres Cię interesuje: biznes lub zawodowy.
Rozkładasz w wachlarz karteczki odwrócone pytaniami do dołu i losowo wyciągasz jedną karteczkę. Wystarczy, że przeczytasz pytanie dla siebie i postarasz się znaleźć w sobie odpowiedź. Obowiązuje jedna zasada: trzeba być szczerym i otwartym wobec siebie… Trzeba pozwolić sobie, aby pytanie, które wylosujesz, zaczęło poruszać Cię, by schodziło jak po schodach w głąb Ciebie… Wtedy znajdziesz odpowiedź!
Tutaj możesz sobie od razu odpowiedzieć na kolejne pytanie, co znaczy dla Ciebie być szczerym i otwartym. Wielu ludzi nie potrafi tego… Szukanie odpowiedzi na te pytania jest fascynującą podróżą w głąb siebie, jest momentem zadumy nad sobą, swoim życiem, próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie, dlaczego mam trudności z partnerem, z mężem, żoną, przyjaciółmi, seksem, co jest sensem mojego życia, co zrobić, aby je poprawić, dlaczego czuję się tak mało wartościowy, od czego zacząć zmieniać siebie i swoje życie…? Współczesny człowiek żyje bardzo szybko, coraz szybciej… Zobacz, jak wygląda Twoje życie…

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ