Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-597-8;
 • Cena katalogowa: 39.90 zł;
 • Ilość stron: 224;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2013;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Twoje codzienne problemy mogą oznaczać, że stałeś się ofiarą magicznego ataku

Życie jest pełne niebezpieczeństw, które czyhają na nas z każdej strony. Nigdy nie wiadomo, kiedy „nastąpimy komuś na odcisk” i staniemy się obiektem zemsty. Możemy także zostać ofiarą ataku zupełnie bez własnej winy. Czy możliwe jest w tej sytuacji spokojne egzystowanie bez ciągłego zamartwiania się o siebie i swoich najbliższych? Oczywiście! Wystarczy, że skorzystasz z porad Jasona Millera.

Ty również jesteś ofiarą ataków

Ten znawca magii napisał bowiem kompletny przewodnik służący do zapobiegania, obrony i cofania skutków magicznych ataków dowolnego typu. Być może myślisz, że parapsychiczne ataki Cię nie dotyczą, ale muszę Cię wyprowadzić z błędu. Każdy człowiek przynajmniej kilkukrotnie w ciągu swojego życia stał się ich celem. Istnieje kilka źródeł ataków, do których należą: mszące się, rozgniewane duchy, ludzie dotknięci negatywnym działaniem mocy, błędy lub niedopełnione przyrzeczenia w magicznej praktyce, a także ataki ze strony innych praktyków. O tym, jak skutecznie im przeciwdziałać i się przed nimi bronić, dowiesz się z niniejszej publikacji.

Tworzenie systemu wczesnego ostrzegania

Jeśli dostałeś mandat, cierpisz na problemy żołądkowe lub nagminnie się spóźniasz, możesz być ofiarą magicznego ataku. Dzięki poradom Autora dowiesz się, kto jest jego sprawcą i wyeliminujesz jego negatywne oddziaływania ze swojego życia. Ponadto upewnisz się, że dana osoba więcej już Ci niczym nie zagrozi. Dzięki codziennym zaklęciom i rytuałom uwolnisz się od negatywnej mocy, która Cię otacza. Regularnie powtarzane inkantacje sprawią, że zapewnisz sobie stałą ochronę przed nieczystymi energiami.

Czy wiesz, jak obłaskawiać złe duchy?

Pomogą Ci w tym Twoje magiczne systemy wczesnego ostrzegania, amulety, talizmany i codzienne obrzędy tworzące niewidzialną tarczę ochronną. Z tej książki dowiesz się także, w jaki sposób możesz obłaskawić agresywne duchy i tworzyć magiczne pułapki, które zaabsorbują wszelkie negatywne oddziaływania. Poznasz również codzienne rytuały i sposoby medytacji, które doskonale zabezpieczą Cię przed potencjalnymi zagrożeniami. Od tej chwili żadne parapsychiczne ataki i moce nie będą stanowiły dla Ciebie zagrożenia. Dzięki szerokiemu spektrum czarów obronnych ochronisz nie tylko siebie, ale i swoich bliskich.

Ochroń siebie i bliskich.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ