Sekrety współczesnej wiedźmy

Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać

  • ISBN: 978-83-8301-169-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II;
  Mariusz Warda
  NW-Monika Muszyńska
  0
  0

  Magia bez międzykulturowych barier

  Magia to różne zaklęcia, czary czy uroki miłosne. Kojarzą się z nią tajemnicze amulety i talizmany. Magia istnieje od stuleci i przez ten czas na całej naszej planecie wykształciło się wiele jej odmian. W obecnym świecie przenikania się zwyczajów i tradycji wskazane by było również korzystanie z dorobku różnych typów tej sztuki. W tym właśnie pomaga ta nieszablonowa książka, dla której nie istnieją granice czasowe, geograficzne czy kulturowe.

  Techniki magiczne z całego świata

  Podczas gdy większość ezoterycznych publikacji skupia się jedynie na wąskiej postawie współczesnej, Melanie Marquis, która praktykuje magię przez całe, swoje życie, zapewnia nam fascynujący przegląd niezawodnych technik magicznych z całego świata od zarania dziejów. W każdym rozdziale znajdujemy omówiony jeden aspekt tej pradawnej sztuki wraz w informacjami umożliwiającymi stworzenie własnej odmiany magii. Autorka podaje również gotowe, prawdziwe zaklęcia, które działają.

  Wykorzystaj swoją wewnętrzną magię

  Dzięki tej książce o magii i czarach z łatwością zostaniesz współczesną wiedźmą, czyli kimś, kto czerpie ze wszystkich typów magii. Dowiesz się czym jest magia miłosna i jak ją wykorzystywać, jak rzucać uroki miłosne i jakie rytuały miłosne wykonywać dla przyciągnięcia ukochanej osoby. Zaczniesz wykorzystywać pełen potencjał własnego ciała i umysłu. Nauczysz się modyfikować energię – zarówno swoją, jak i otoczenia oraz przygotowywać magiczne eliksiry. Ponadto dowiesz się jak można wykonać odczynianie uroków. Autorka zdradza niezawodne sposoby, dzięki którym wzmocnisz swój wewnętrzny magnetyzm i wykorzystasz magię wabienia oraz masek. Będziesz też tworzyć zaklęcia polegające na wiązaniu energii innych istot czy przedmiotów. To prawdziwa księga magii i zaklęć do praktycznego zastosowania.

  Zapewnij sobie magiczne bezpieczeństwo

  Wiele miejsca poświęcono również magicznemu bezpieczeństwu. Z publikacji dowiesz się, jak przełamywać klątwy i uroki, rzucać czary blokujące oraz w jaki sposób zdiagnozować, że stało się ofiarą ataku. Poznasz również metody tworzenia amuletów i talizmanów o różnych właściwościach, w tym wstrzymujących negatywne oddziaływania duchowe.

  Stwórz swoją magię!

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ