Węzły w magii

Podręcznik skutecznych zaklęć i talizmanów wzmacniających intencje i osiąganie celów

  • ISBN: 978-83-8301-155-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Magia węzłów – nowy, fascynujący rozdział w twojej magicznej praktyce

Przepowiadanie przyszłości za pomocą kart Tarota czy run, zaklęcia ochronne, miłosne rytuały, magia roślin, czary przy użyciu świec, tajemnicze amulety i talizmany… Jeśli interesujesz się ezoteryką, na pewno o tym słyszałeś. Magicznych praktyk jest tak wiele, jak długo istnieje magia. Czy słyszałeś o magii węzłów? A może wpadła ci w ucho tajemnicza nazwa drabiny czarownic lub wiedźm? Magia węzłowa to dziedzina czarodziejstwa używana od tysięcy lat. A ci, którzy ją poznali, mogli spełniać swoje marzenia, zyskać moc i osiągnąć wyznaczone sobie cele. Chciałbyś do nich dołączyć? Magia węzłów to nowy rozdział w twojej magicznej praktyce.

Odkryj czary miłosne, zaklęcia ochronne, białą magię i zawiąż sobie szczęście

Ten unikatowy przewodnik po magii węzłów sięga do tradycji, historii, jak i współczesnych zaklęć węzłowych. Za pomocą sznurka, wstążki, tasiemki czy linki możesz szybko sprawić, że biała magia będzie cię wspierać, niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć nową miłość, zmienić swój los czy spełnić marzenia. Aby ułatwić ci czary za pomocą magicznych węzłów, Autorka podzieliła książkę na kilka sekcji. Odkryjesz zaklęcia miłosne, czary dla domu, rodziny i przyjaciół. Takie, które pomogą ci, jeśli twoją intencją jest osiągnięcie sukcesu, bogactwo i dostatek. W książce nie zabrakło zaklęć i rytuałów ochronnych, a także czarów uzdrawiających. A jeśli lubisz przygody i podróże, z radością zapoznasz się z zaklęciami ochronnymi właśnie podczas wędrówki.

Magia węzłów – do magicznej praktyki potrzebujesz tylko wstążki lub sznurka

Autorka, uznana ekspertka z dziedziny ezoteryki i duchowości, udzieli ci w swojej książce szczegółowych instrukcji dotyczących wiązania sznurków. A dzięki bogatym ilustracjom magia węzłowa stanie się łatwiejsza. Rysunki pokazują, jak powinny wyglądać węzły służące wzmocnieniu twoich czarów. Sarah Bartlett opisuje też tradycyjne rytuały, takie jak rozpalanie świec, namaszczanie olejami czy wzmacnianie intencji poprzez zamykanie ich w różnych pojemnikach. Do swojej magicznej pracy nie będziesz potrzebował drogich narzędzi. Oprócz wstążki czy sznurka wykorzystasz to, co masz w domu lub możesz łatwo kupić.

Wykorzystaj drabiny czarownic – czary z niezwykle potężną mocą

Książka zawiera też specjalne inkantacje, które wzmocnią twoje intencje i naładują je mocą. Wiele z nich bazuje na tradycyjnych czarach, choć zostały one unowocześnione. Znajdziesz tu też potężne drabiny czarownic, w których dodatkowe amulety i talizmany są wplecione w węzły, aby wzmocnić pożądany przez ciebie efekt. Powinny zaintrygować cię też instrukcje wiązania niewidocznych magicznych węzłów, czyli skutecznych sposobów na wizualizację supełków bez konieczności motania ich w rzeczywistości. Każdy rozdział zawiera specjalny taki czar, w którym, zamiast fizycznie motać węzły, wizualizujesz robienie tego, medytując i skupiając się na pięknych ilustracjach. Autorka gwarantuje, że większość węzłów jest prosta i można je bardzo szybko zamotać.

Idealny przewodnik dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników sztuk magicznych

Wyczaruj nową miłość w swoim życiu, zapewnij sobie fortunę i dobre zdrowie. Spraw, aby spełniły się twoje marzenia. Wykorzystaj pradawną magię węzłów! Jedyne, czego potrzebujesz, to sznurek, tasiemka, linka lub wstążka. Ta książka to idealny przewodnik dla doświadczonych, jak i początkujących miłośników ezoteryki, którzy chcą praktykować magię węzłów. Już teraz możesz poszerzyć swoje magiczne horyzonty o nowy rodzaj praktyki. Otwiera się przed tobą nowy rozdział…

Wykorzystaj sekretną moc zaklętych węzłów i odmień swoje życie

ZAPISZ SIĘ