Magia z supermarketu

Jak przygotować zaklęcia, napoje i eliksiry z tego, co masz pod ręką

  • ISBN: 978-83-7377-677-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 236;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Magia jeszcze prostsza niż myślisz

Często magia jawi się nam jako coś niezwykłego i dostępnego wyłącznie dla wybranych. Nic bardziej mylnego – każdy z nas może obudzić swoją świadomość i z niej swobodnie korzystać czyniąc tym samym swoją codzienność łatwiejszą. Co więcej, do praktykowania magii możemy używać najprostszych przedmiotów, które znajdziemy w większości domów i na półkach praktycznie każdego sklepu.

Magia na każdą kieszeń

Autor tej książki doskonale wie, o czym pisze, ponieważ jest praktykującym czarownikiem i sam zajmuje się czarami od przeszło osiemnastu lat. Teraz dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem przekonując, że zebranie składników niezbędnych do wykonywania magicznych obrzędów może być łatwiejsze niż myślisz. Ponadto, wbrew powszechnej opinii, zakup wszystkich komponentów potężnych zaklęć będzie bardzo łagodny dla Twojego domowego budżetu. Ich zgromadzenie pozwoli Ci tworzyć magiczne zaklęcia, wróżby, a nawet zaklęcia miłosne.

Skuteczność tkwi w prostocie

W tej książce znajdziesz dokładne instrukcje jak wróżyć i wykonywać proste, acz skuteczne rytuały z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. Znajdziesz w niej również gotowe listy zakupów oraz klarowne instrukcje umożliwiające pracę z szerokim wachlarzem szybkich i skutecznych zaklęć, których możesz użyć kiedykolwiek tylko pojawi się taka potrzeba. Ten rodzaj magii to czarostwo kuchenne, ponieważ prezentuje podejście do zaklęć na zasadzie „użyj tego, co masz pod ręką i co zadziała”. To wyczerpujący i niezastąpiony przewodnik po podstawach praktycznej magii. Prawdziwy skarb pełen informacji i porad, stworzony w przemyślany sposób, by mógł z niego skorzystać każdy nowicjusz w dziedzinie czarostwa.

Zapewnij sobie harmonię, zdrowie i pożądanie

Michael Furie zaznajomi Cię z podstawami magii, a także powiązanej z nią etyki, medytacji, chronometrażu stosowanego podczas rzucania zaklęć oraz technik ładowania przedmiotów intencją. Dzięki podanym w książce rytuałom możesz zapewnić sobie harmonię, zdrowie, pieniądze, ochronę, wzmocnić zdolności metapsychiczne i wykonywać oczyszczenie. Sporo miejsca poświęcono również czarom związanym z pięknem, miłością i pożądaniem.

Magia jest bliżej niż myślisz

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ