Magiczna Pani Domu. Współczesne zaklęcia i rytuały na każdy dzień
  • ISBN: 978-83-7377-617-3;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Magia dostosowana do potrzeb XXI wieku

Masz poczucie, że żyjesz w zwariowanym świecie i ciągłym biegu? Praca, dom, zakupy, dzieci – jesteś tak zabiegana, że brakuje Ci czasu dla siebie. Stres oraz zmęczenie odbierają Ci siły i pod koniec dnia czujesz się bardzo zmęczona, myślisz tylko o tym, aby się położyć. Kto w takiej sytuacji miałby czas na praktykowanie magii? Na szczęście zaraz przekonasz się że wcale nie musi tak być!

Magiczna pani domu – otocz się białą magią

Autorka, Dorothy Morrison, prezentuje ponad 300 zaklęć i rytuałów, dzięki którym stworzysz cudowny świat wokół siebie i staniesz się prawdziwą magiczną panią domu. Każdą codzienną czynność taką jak gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, a nawet kąpiel, możesz uczynić magiczną i wyjątkową. Autorka podaje wiele rytuałów z wykorzystaniem natury, czyli drzew, kwiatów, ziół, kamieni, które pomogą Ci w pokonywaniu codziennych trudności. Uczy jak wzmocnić magię wykorzystując fazy Księżyca, Słońce, wiatr, dni tygodnia, kolory czy słowa i symbole.

Czarownica w domu, czyli proste rytuały i zaklęcia na co dzień

Przestań wyobrażać sobie babcię nad parującym kociołkiem! Magiczna pani domu to Ty – współczesna kobieta z tysiącem obowiązków i brakiem wolnej chwili dla siebie. Nauka codziennej magii, dzięki Dorothy Morrison jest prostsza niż zwykle. Autorka „uzbroiła” swoją księgę czarów w setki codziennych zaklęć i rytuałów, które dzięki swojej prostocie i szybkości wykonania pozwolą Ci na czerpanie większej przyjemności z życia. Dzięki nim nie tylko usuniesz negatywną energię z domu, złagodzisz depresję, stworzysz amulet przyciągający pożądanie, ale również będziesz umiała przyrządzić relaksującą kąpiel, która pomoże Ci uporać się z gniewem.

Kąpiel uspokajająca, do której potrzebować będziesz:
330 ml piwa
Jasnoniebieska świeca
Olej migdałowy
Kadzidełko uspokajające i ochronne

Jak tylko wanna napełni się ciepłą wodą, nalej do niej piwa. Namaść świecę olejem migdałowym, zapal ją wraz z kadzidłem. Zanim wejdziesz do wanny, zrób głęboki wdech i wydech. Skup się na kolorze świecy i powiedz:

Gniewie, rozkazuję ci: Odejdź!
Uspokajające moce przepłyńcie przeze mnie.

Połóż się w wannie i zanurz się cała pięć razy. Podczas każdego zanurzenia się skoncentruj się na tym, jak woda obmywa się z gniewu. To jest także wspaniała kąpiel na oczyszczanie czakr.

Już dziś odzyskasz poczucie spełnienia i radości każdego dnia

Magiczna pani domu to także przydatne zaklęcia z zastosowaniem kuchennych urządzeń takich jak blender, mikser czy ekspres do kawy. Znajdziesz tu instrukcje jak wykonać poranne rytuały pomagające zachować zdrowie, odzyskać poczucie spełnienia i radości na cały dzień. Samodzielnie wykonane talizmany o różnym działaniu pomogą Ci ominąć przeszkody w dążeniu do celu i zrealizować swoje marzenia. Z łatwością zdołasz przyciągnąć miłość, szacunek, zaufanie, akceptację. Pokonasz niebezpieczne czynniki zewnętrzne i ustrzeżesz się wampiryzmu energetycznego. Twoje życie stanie się prostsze gdy zastosujesz zaklęcia na zdobycie dodatkowych funduszy, nowego domu i wspaniałej posady. Z ich pomocą znajdziesz też wolne miejsce na zatłoczonym parkingu i ominiesz korki. To Ty decydujesz o swoim życiu i najlepiej wiesz czego potrzebujesz. Dlatego wykorzystaj każdą codzienną czynność by w Twoim życiu zagościło szczęście i harmonia.

Żyj magicznym życiem

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ