Wielka księga czarów

Praktyczny przewodnik po magicznych miksturach, zaklęciach, mistycznych pieśniach i rytuałach z całego świata

  • ISBN: 978-83-8301-146-2 ;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 272;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Odkryj moc magii z różnych zakątków świata

Czy wiesz, że czary to sztuka, która pozwala ujarzmić energie, a zarazem uwolnić zawartą w nich potężną moc? Z odpowiednimi narzędziami i odrobiną praktyki, słowa z tej niesamowitej książki pozwolą ci zyskać te aspekty nadprzyrodzonego świata, które wykraczają poza granice rozumienia zwykłego człowieka. Jesteś gotowy, aby poznać prawdziwe, skuteczne zaklęcia, rytuały i eliksiry z różnych kultur świata? Czary europejskie i amerykańskie, cygańskie zaklęcia ochronne, rytuały uzdrawiające Indian, przynoszący szczęście w interesach eliksir hoodoo… To tylko niektóre z magicznych i pełnych ezoteryki praktyk, jakie poznasz dzięki tej niezwykłej i pięknie ilustrowanej książce.

Prawdziwe i skuteczne zaklęcia pozwolą ci otrzymać od życia to, czego pragniesz!

Potężne słowa w niej zawarte pozwolą ci wywołać w twoim życiu wielkie zmiany. Stanie się tak dzięki eliksirom, zaklęciom, urokom, magicznym rytuałom i inkantacjom. Skorzystaj z nich, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo, przeciwdziałać złu, uzdrowić ciało z choroby, odnaleźć prawdziwą miłość. A także rzucić urok na zwierzęta, zdobyć wielką fortunę, przyzwać burzę, rozmawiać ze zmarłymi oraz do wielu innych celów. A wszystko to dzięki potędze magii i magicznych symboli. Zaklęcia są uporządkowane według celu, między innymi: zaklęcia ochronne, zaklęcia i mikstury lecznicze, zaklęcia przeciw wrogom, zaklęcia szczęścia i fortuny, miłosne, zaklęcia pogody i ziemi czy zaklęcia mocy.

W tej pełnej skarbów księdze znajdziesz prawdziwe i skuteczne zaklęcia z różnych kultur świata

Grymuar ten, czyli księga wiedzy magicznej, łączy w sobie wskazówki zaczerpnięte z wielu różnych religii i kultur. To nie tylko ułatwi ci wyjście poza płaszczyzny tradycyjnego europejskiego i amerykańskiego czarownictwa. Pozwoli ci również zapoznać się z księgami zaklęć pochodzącymi z kultur najlepiej przystosowanych do czynienia magii w tym konkretnym obszarze świata, z którego się wywodzą. Przykładowo, podczas gdy każdy praktykujący czary zgodziłby się z tym, że nie ma lepszego zaklęcia odwetu niż to pochodzące z kowenu włoskich czarownic, to zaklęcia dotyczące natury i zwierząt są jednak lepiej formułowane za pomocą łagodzących dźwięków pieśni szamana indiańskiego.

Zaklęcia dla praktykujących i podstawy wiedzy magicznej dla nowicjuszy

Jeżeli jesteś nowicjuszem w świecie czarów i magii, ta książka da ci również podstawy dotyczące magicznej praktyki. Nauczysz się tworzyć magiczny krąg, poznasz narzędzia i magiczne symbole, które wykorzystasz w swojej praktyce. Ozdobą treści tego przewodnika po czarach i prawdziwych, a przede wszystkim skutecznych zaklęciach są piękne linoryty, których autorką jest Melissa West. Przekonaj się, że ta książka to wspaniała i wciągająca lektura, pełna niespodziewanych skarbów. Nie może jej zabraknąć w wypełnionej ezoteryką biblioteczce prawdziwej czarownicy!

Wykorzystaj otaczającą cię magię!

ZAPISZ SIĘ