Zdejmowanie klątw i uroków - Okładka książki

Zdejmowanie klątw i uroków

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-182-6;
  • Cena katalogowa: 29.80 zł;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2005;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Jak zdjąć klątwę czy urok?

Klątwa polega na życzeniu zła lub niszczeniu wroga. Jest to rytuał parapsychiczny, który używany jest nie tylko przez szamanów czy czarowników, ale również przez tych wszystkich, którzy komuś źle życzą świadomie, bądź nieświadomie. Niektórzy twierdzą, że klątwa działa tylko wtedy, kiedy ofiara w nią wierzy. Dzięki tej książce poznasz rytuały, które uchronią Cię przed urokami innych osób. Nauczysz się też je odczyniać, aby straciły swoją moc. Jak zdjąć klątwę czy urok dowiesz się z tej publikacji.

Czym jest zaklęcie?

Jeśli chodzi o zaklęcie, to może mieć ono postać dowolnego słowa, zdania, czynności czy przedmiotu, o którym się mówi lub wierzy, że posiada okultystyczną moc, która pozwala na osiągnięcie pożądanego celu lub uchronienie od zła. Według ogólnie przyjętych poglądów, jest to proceder podejrzany i często kojarzony z niespełnionymi obietnicami. Ludzie, którzy dążą do osiągnięcia dominacji nad innymi, mogą się odwoływać do zaklęć, kiedy inne działania nie przynoszą rezultatu. Sama wiara w zaklęcia przynależy do magicznego systemu myślenia. „Rzucać zaklęcie” oznacza dążyć do osiągnięcia kontroli nad osobą lub sytuacją za pomocą samej tylko mocy umysłu tak, aby osoba lub obiekt został „zaklęty”, czyli wprawiony w trans, zahipnotyzowany i zmuszony do działania wbrew własnej woli.

Rytuały na ochronę siebie, domu i innych

We wszystkich napotkanych kulturach zaklęcie powstaje dzięki koncentracji siły woli. Potężne zaklęcia takie jak fithfath były używane już przez Celtów w celu osiągnięcia niewidzialności lub przemiany w zwierzę. Zdolność rzucania zaklęć nie zaginęła. Nie zaginęła też zdolność człowieka do zdejmowania wszelkiego rodzaju klątw, zaklęć i uroków w celu samoobrony i ochrony. Dzięki tej książce poznasz wiele sposobów na jak samodzielnie odczynić i zdjąć klątwę czy urok. Odkryjesz modlitwy i rytuały na różnego rodzaju czary. Pomocne mogą być egzorcyzmy, lustrzana tarcza, talizmany i amulety. Dowiesz się jak oczyścić dom, siebie i członków rodziny.

Jak mądrze wykorzystać magię?

Każda forma magii rytualnej, obrzędowej czy jakiejkolwiek innej, która posłuży manipulowaniu inną istotą (nawet w dobrej intencji), włączając w to istoty niewidzialne – wyrządza im krzywdę i jest działaniem destruktywnym. Wyrządzając komuś krzywdę zawsze pamiętać należy, że wcześniej czy później zła energia do nas powróci i poniesie się za to karę odpowiednią do wyrządzonej przez nas krzywdy. Tak samo niedozwolone jest przymuszanie za pomocą czarów czy wróżb, aby powróciła do nas dawna miłość, ponieważ jest to łamanie czyjejś wolnej woli. Nawet jeżeli chciałbyś ukarać za pomocą czarów kogoś, kto cię skrzywdził, nie czyń tego. Lepiej, zamiast tego, posłuż się magią do naprawiania szkód lub ochrony przed ewentualnymi przyszłymi stratami. Wykorzystaj zawarte w taj książce rytuały na odczynianie złych klątw i uroków. Pamiętaj też, że nawet najlepsze intencje mogą okazać się chybione. Pomaganie drugiej osobie bez jej wyraźnej zgody lub prośby nie jest zgodne z etyką magii. Nawet jeżeli jesteś przekonany, że mógłbyś pomóc, nie narzucaj się.

Ta magia ułatwi Twoje życie!

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ