Ars magica czyli sztuka psychotroniki

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-308-0;
 • Cena katalogowa: 23.00 zł;
 • Ilość stron: 152;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2008;
 • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Szkiełko i oko zabija wyobraźnię

Czy jasnowidzenia można się nauczyć? Czy dzięki odpowiednim metodom można rozwinąć w sobie tę umiejętność? Współcześnie wychowując nowe pokolenia duży nacisk kładziemy na umiejętność logicznego myślenia, często lekceważąc przy tym wyobraźnię, kreatywność oraz intuicję dziecka. Takie wychowanie typu europejskiego rozwija jedynie lewą półkulę mózgu, odpowiedzialną za logiczne myślenie oraz procesy analityczne. To dlatego, jako dzieci cywilizacji często nie rozumiemy wielu rzeczy pozazmysłowych, niewytłumaczalnych nauką oraz doświadczeniami. Nasza prawa półkula odpowiedzialna za emocje, abstrakcyjne myślenie oraz kreatywność jest często przez nas blokowana i zaniedbywana. Na szczęście istnieją odpowiednie techniki, pomagające ją odblokować i pobudzić w nas nie tylko wyobraźnię ale również nasze zdolności psi.

Odkryj tajniki ezoteryki i parapsychologii

Odpowiedzi jak tego dokonać udziela nam nie kto inny, jak założyciel Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego, nestor polskiej parapsychologii Lech Emfazy Stefański. Ten wieloletni badacz zjawisk paranormalnych i autor wielu książek z dziedziny parapsychologii zabierze czytelnika w podróż do najbardziej skrywanych zakątków ezoteryki i magii. Zagłębiając się w nią podróżnik zostanie wciągnięty do krainy budzącej strach, podziw, a także fascynację. Znajdzie się w domu, w którym straszy, a przedmioty same zmieniają swoje miejsce, dowie się czym jest zespołowe jasnowidzenie, jak Karl Spiesberger traktował swoje wahadełko, jaką rolę odgrywa hipnoza oraz czy prawdą jest, że magiczne przedmioty ożywają dopiero w rękach człowieka, który zdecydował się działać i myśleć w magiczny sposób?

Odblokuj swoją wyobraźnię

Ars Magica przedstawia nie tylko sylwetki najznakomitszych prekursorów psychotroniki w Polsce. Przede wszystkim ujawnia ona, w jaki sposób praktycznie każdy może w bezpieczny sposób wyzwolić drzemiące w nim zdolności parapsychiczne. Wyginanie metalowych przedmiotów siłą woli czy też umiejętność wprawiania się w trans i tworzenia pod jego wpływem niesamowitych obrazów nie jest bowiem zastrzeżona tylko i wyłącznie dla nielicznych. Nie trzeba się ich uczyć, ponieważ drzemią one cały czas w naszym ciele. Wystarczy je sobie przypomnieć dzięki prostym ćwiczeniom odblokowującym opisanym w książce.

Nie czekaj i obudź uśpioną przez lata świadomość!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ