Dom pełen harmonii

Oczyść mieszkanie, oczyść życie

  • ISBN: 978-83-7377-726-2;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 228;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Jak urządzić mieszkanie, by na co dzień budzić się pełnym pozytywnej energii

Wyobraź sobie, że budzisz się rano zregenerowany i pełen entuzjazmu na rozpoczęcie nowego dnia. Rozglądasz się po swojej sypialni i odczuwasz wdzięczność za przestrzeń, którą stworzyłeś. Brzmi jak dobrze rozpoczęty dzień, prawda? Ty również na to zasługujesz i co najważniejsze, możesz tego dokonać. Spełnienie i relaks są w zasięgu Twoich rąk. A wszystko to dzięki temu wyjątkowemu poradnikowi, który podpowie ci jak urządzić mieszkanie, by dodawało ci pozytywnej energii i przywracało równowagę. Dzięki temu nie tylko osiągniesz spokój i relaks, ale również poprawisz relacje, a nawet odzyskasz zdrowie!

Twoje mieszkanie wpływa na to jak się czujesz! Kompleksowy poradnik stylu życia w harmonii

Christa O’Leary, dekoratorka wnętrz, terapeutka oraz ekspertka zajmująca się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia, odkryje przed tobą tajniki urządzania mieszkania oraz stylu życia w harmonii. W tej książce zwraca uwagę na to, że twoje otoczenie domowe może zarówno cię uskrzydlać, jak również pozbawiać energii. Przedstawia kompleksowy plan pracy, który obejmuje nie tylko harmonizację przestrzeni wokół ciebie, ale także pracę z twoim ciałem i umysłem. W tym celu wykorzystuje starożytną praktykę planowania przestrzeni – feng shui, które wprowadzi ład i zmianę energii w otoczeniu. A także terapie takie jak joga i medytacje, które pomogą ci zapanować nad ciałem i umysłem.

Wykorzystaj energię feng shui w domu i uporządkuj swoją przestrzeń

Dzięki zasadom feng shui w domu odkryjesz, w którym miejscu postawić łóżko, biurko do pracy czy sofę do relaksu. Feng shui podpowie ci również jaki kolor będzie współgrał z twoją energią, psychiką oraz zdrowiem. Zaczniesz zwracać uwagę nie tylko na prawidłowe umiejscowienie przedmiotów codziennego użytku, ale również na zagrożenia, takie jak toksyny środowiskowe czy pola elektromagnetyczne. Rozpuszczalniki organiczne, formaldehyd, lotne związki organiczne (LZO), dioksyny, aluminium, parabeny są niebezpieczne dla naszego zdrowia! Długotrwałe wystawienie na ich działanie zakłóca działanie układu nerwowego, wywołuje stany zapalne, depresję, a nawet raka.

Toksyny – oczyść z nich organizm i mieszkanie

Wszechobecność toksyn wywołuje gęsią skórkę – są w farbach, meblach, środkach czystości, a nawet bawełnianym T-shircie, który nosisz! I nie tylko! Toksyny są również w jedzeniu, którym się delektujesz oraz kosmetykach, których używasz do pielęgnacji ciała. Dlatego tak ważne jest czytanie etykiet oraz stosowanie ekologicznej, wolnej od toksyn żywności. Dzięki tej książce nie tylko dowiesz się, jak unikać toksyn, ale również poznasz skuteczne terapie i sposoby na oczyszczanie z nich ciała oraz przestrzeni.

Spokojny umysł dzięki medytacji

Znalezienie spokoju w tym chaotycznym świecie jest niezwykle ważne. Taki spokój często odnajdujemy w swoim domu, ale nie tylko… Autorka przekonuje nas, że spokój możesz odnaleźć również w sobie. Przedstawia proste terapie i techniki medytacyjne, które nie tylko pomogą ci osiągnąć relaks, ale również pozwolą skupić się na swoim ciele i zdrowiu. Poczynając od głębokiego oddechu np. pranayama, przez kojące odgłosy natury, po medytację ruchową lub z mantrą. Wszystko to pozwoli ci rozwinąć praktykę medytacyjną, przyniesie moc pozytywnej energii, poprawi relacje z najbliższymi i będzie stanowiło duży krok do życia w harmonii. Ta książka nie jest typowym poradnikiem w stylu „jak urządzić mieszkanie”, to kompleksowy podręcznik, który pomoże ci dokonać zmian nie tylko w swoim otoczeniu, ale również w sobie.

Opinie o książce

Inspirująca książka, która pomoże ci stworzyć wewnętrzną i zewnętrzną harmonię w twoim życiu! Dostarcza namacalnych narzędzi i prostych rozwiązań.
Lori Popkewitz Alper, redaktor naczelny „Groovy Green Livin”

Christa oferuje świeże spojrzenie na to, jak wprowadzić równowagę, zdrowie i urodę do codziennego życia.
Kimberly Kingsley, autorka książek

Głęboko doceniam integracyjne i holistyczne podejście Christy do tworzenia „Domu pełnego Harmonii”. Czerpie z wielu różnorodnych dyscyplin i ścieżek i genialnie je syntetyzuje.
Dr Linda Joy Rose, Raw Fusion Living

Stwórz harmonię w swoim domu i życiu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ