Kod Boga

Boski pierwiastek w każdym z nas

Tytuł oryginału: The God Code
  • ISBN: 978-83-8171-680-2 ;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: IV - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Boski pierwiastek w każdym człowieku – przełomowe odkrycie autora bestsellerów

Mawia się, że Fi jest liczbą boską. Można ją bowiem odnaleźć w każdej żywej istocie i nawet najwymyślniejszych biologicznych tworach. Kryje się absolutnie wszędzie – od muszli ślimaka po koronę drzewa. Wystarczy poznać wzór na jej obliczenie. Gregg Braden, Autor międzynarodowym bestsellerów, zgłębiający dziedzinę etnografii, neuronaukę i noetykę, odnalazł coś więcej niż wzór na Fi. Odkrył on istnienie… Kodu Boga! Boski pierwiastek, uniwersalny kod genetyczny, istnieje w każdym człowieku!

Boskie przesłanie w twoim DNA – gdzie jest ukryty boski pierwiastek w człowieku?

W ludzkim DNA zakodowane jest ponadczasowe przesłanie. W jaki sposób można je odczytać? Jak zrozumieć uniwersalny kod genetyczny? Jeśli zestawimy alfabety biblijne z ludzkim kodem genetycznym, odczytamy uniwersalny „język życia”, w którym starożytne litery układają się w imię naszego Stwórcy. Niezależnie od rasy, religii, dziedzictwa, etapie w rozwoju duchowym czy stylu życia, to samo przesłanie zawarte jest w każdej komórce dowolnego mężczyzny, kobiety czy dziecka żyjących na Ziemi.

Przełomowe tezy poparte twardymi dowodami

Aby poprzeć swoje przełomowe tezy, Autor, czerpiąc z kwantowości, neuronauki i noetyki, dokonał dogłębnej analizy najstarszych ksiąg znanych ludzkości. Przeprowadził jednocześnie badania z dziedziny etnografii oraz filozofii. Dowody odnalazł nawet w najbardziej tajemniczej hebrajskiej księdze Sefer Jecira, czyli Księdze Stworzenia. Jednoznacznie ukazują one unikalną zasadę jedności łączącą każdy żywy organizm na ziemi!

Wizja wspólnej przyszłości rdzenną metodą rozwiązywania konfliktów i szansą na uzdrawianie kwantowe całej ludzkości?

W tej przełomowej publikacji Gregg Braden daje nam także możliwość zapoznania się z rdzenną metodą rozwiązywania konfliktów opartą na wizji wspólnej przyszłości. Ta wywodząca się z kwantowości filozofia jest tak ważna we współczesności uwikłanej w konflikty zbrojne. Jedna trzecia narodów na całym świecie trwa w krwawych wojnach. Czy może być większy impuls do zaprzestania zabijania innych ludzi niż dostrzeżenie w nich… Boga? Przekonaj się, co to pełne kwantowości przesłanie może oznaczać dla całej ludzkości? Czy możemy dostąpić uzdrawiania kwantowego i w ten sposób pogłębić swój duchowy rozwój?

Boskość w każdym z nas

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ