Księżycowe zaklęcia

Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

 • ISBN: 978-83-7377-708-8;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 296;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2015;
 • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Odkryj moc srebrnego globu

Księżyc, nasz najbliższy niebiański sąsiad, chce Ci ofiarować swoją moc, która jest znana i stosowana od wieków. Jego oddziaływanie nie jest kwestią wiary, to naukowo udowodniony fakt.

Już dziś zacznij spełniać swoje marzenia!

Dzięki tej książce poznasz wiele możliwości wykorzystania faz Księżyca i zaczerpniesz praktyczne informacje z kalendarza księżycowego, który jest w niej zawarty. Rytuały przeprowadzane w odpowiednim lunarnym momencie, przy użyciu świec, kamieni szlachetnych i kadzideł sprawią, że Twoje życzenia się spełnią. Zdołasz radykalnie zmienić swoje życie i urzeczywistnić pragnienia. Z łatwością znajdziesz partnera życiowego, osiągniesz pełną sukcesów karierę i zyskasz wspaniałe zdrowie fizyczne i emocjonalne. Nauczysz się także kontrolować gniew, pozbędziesz się lęku, ograniczeń i nałogów.

Połącz się z księżycem

Autorka prezentuje dokładny opis wielu rytuałów, łącznie z instrukcją jak się do nich przygotować oraz jaki wybrać układ magiczny i jakie dodatkowe wzmacniacze zastosować. Istotne znaczenie dla ich skuteczności mają afirmacje, które wypowiesz w kulminacyjnym momencie. Niektóre rytuały kierowane są wyłącznie do kobiet, inne tylko do mężczyzn, każdy więc znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Będziesz naprawdę zdumiony jak wiele możesz osiągnąć, gdy zsynchronizujesz swoje działania z fazami Księżyca. W książce znajdziesz również specjalną metodę uzdrawiania Tarash. Jest to technika wizualizacji, która oddziałuje na podświadomość i pozwala pozbyć się wielu dolegliwości. Poznasz też zaklęcie ochronne białego światła, które możesz stosować w sytuacjach zagrożenia.

Realizuj marzenia wykorzystując moc Księżyca.

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ