Od magii do psychotroniki

  Wierzysz w magię, nie odpowiadaj dopóki nie dowiesz się o niej wszystkiego. Ta książka przybliża podstawy i historię rozwoju najprężniej rozwijającej się wiedzy ostatnich lat – psychotroniki. Poznaj dzieje tych, którzy zgłębili tajniki tego, co w średniowieczu nazywano magią. I dołącz do grona wtajemniczonych.

  • ISBN: 978-83-7377-307-3;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;

  Kluczowe dzieło z dziedziny psychotroniki

  Książka ta stanowiła kamień milowy we wprowadzeniu psychotroniki w poczet klasycznych nauk. Trudno byłoby przecenić wkład Autora i jednego z założycieli Towarzystwa Psychotronicznego w rozwój nauki dotyczącej zjawisk niewyjaśnionych. Dodajmy: niewyjaśnionych przez konwencjonalną naukę, ponieważ ta publikacja udowadnia, że zjawiska takie, jak hipnoza, telepatia czy telekineza mogą mieć logiczne wytłumaczenie. Jeżeli pragniesz wiedzieć jakie – ta książka jest właśnie dla Ciebie.

  Magia a nauka

  Autor łączy to, co magiczne, z naukowymi podstawami psychotroniki. Najciekawsze jest jednak to, że jest to połączenie niezwykle trafne i umożliwia czytelnikom wyjaśnienie w naukowy sposób np. fenomenu średniowiecznych alchemików czy też zrozumienie działalności licznych mediów, których umiejętności zostały uwiecznione na zdjęciach z połowy XX wieku. Ta bogato ilustrowana książka ta umożliwia zgłębienie tajemnic kryjących się pod cienką warstwą zwaną naukowymi podstawami. Książka ta wychowała całe pokolenia znawców psychotroniki, a dziś pozwala zgłębić tajniki tej fascynującej nauki ludziom XXI wieku.

  Nieznana historia odkryć naukowych

  Dzięki tej książce poznasz fascynujące historie badaczy, którzy dokonywali niezwykłych odkryć, których zrozumienie przekraczało możliwości współczesnej im nauki. Autor przedstawia również udokumentowane przypadki ludzi, którzy wykazywali zdolności parapsychiczne i dane, jakie udało się na ich temat zebrać. Na ich podstawie czytelnik może dowiedzieć się, na czym polega jasnowidzenie, telepatia, czyli przekazywanie myśli na odległość i poznać skutki tak zwanej modlitwy śmierci.

  Zjawisko widzenia skórnego

  Istnieją osoby, których skóra wykazuje zwiększoną wrażliwość na bodźce niespecyficzne. Ludzie ci potrafią na przykład za pomocą ciepła promieniującego z dłoni odczytywać litery ukryte pod kilkoma warstwami papieru. Ten rodzaj postrzegania pozazmysłowego, zwany dermooptyką, nie został do tej pory szczegółowo przebadany. Autor jako pierwszy szczegółowo omawia warunki występowania tego zjawiska i jego cechy oraz przedstawia hipotezę na temat możliwych przyczyn jego występowania.

  Otwórz się na prawdę o rzeczywistości!

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ