I ty możesz mieć wszystko

Osobisty program sukcesu

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-340-0;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 286;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2009;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Mariusz Golak
  0
  1

  Jesteśmy tacy, jak widzą nas inni?

  Marek Zabiciel pokazuje, jak możemy stworzyć swój obraz w oczach bliźnich. Obraz, na który każdy będzie patrzył z uznaniem. Obraz, który każdy doceni. Obraz, który pozwoli nam osiągnąć sukces. Niezależnie, czy mówimy o najbliższej rodzinie, współpracownikach, czy nowo poznanych osobach – zawsze będziemy w stanie brylować w towarzystwie, budzić sympatię i łatwo pozyskiwać sobie przyjaciół. Nie chodzi o tworzenie ułudy, ale o rozwój osobisty i samorealizację poprzez dostrzeganie potrzeb innych.

  Co gwarantuje sukces?

  Co jest dla Ciebie ważniejsze – Ty, czy otaczający Cię ludzie? Sukces zawodowy czy życie rodzinne? Nie musisz wybierać. Możesz spełnić wszystkie swoje marzenia i zaplanować swój sukces tak, jak tego chcesz, zgodnie z indywidualnymi pragnieniami i potrzebami. Z tą książką osiągniesz zarówno wewnętrzną równowagę, spokój jak i zrozumiesz otaczające Cię osoby. Współpracownicy, przyjaciele,rodzina – wszyscy czegoś od Ciebie chcą, lecz jednocześnie coś Ci oferują. Oto książka, która pozwoli Ci zadać sobie najprostsze pytania. Pytania, na które szczera odpowiedź jest gwarantem sukcesu. Wcielenie w życie kilku prostych zasad zaproponowanych przez Autora sprawi, że staniesz się prawdziwą ostoją rodziny i uosobieniem sukcesu. Spowodują one, że przypadkowa osoba, która minie Cię na chodniku pomyśli od razu: oto człowiek, który osiągnął spełnienie!

  W jaki sposób możemy rozwijać empatię?

  Oto znakomity zestaw ćwiczeń, dzięki którym poznasz siebie i innych, poznasz ich pragnienia, oczekiwania i cele. Dzięki temu nauczysz się odpowiednio na nie reagować, a w konsekwencji wyeliminujesz konflikty – zarówno w pracy, jak i w domu. Choć niejednokrotnie słyszymy inne osoby, nie słuchamy ich. Usłyszenie bliźnich jest podstawą do zrozumienia i stania się dla nich prawdziwym skarbem – niezależnie od tego, czy mówimy o partnerze, żonie, współpracowniku czy dziecku. Dzięki temu poczujesz motywację, aby zostać prawdziwym liderem – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

  Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania!

  Czasem proste pytanie może sprawić, że dostrzeżemy przyczynę istnienia konfliktu w naszym związku. Niekiedy zmiana nastawienia do współpracownika może przynieść znacznie większy zysk niż ciągłe toczenie z nim ciągłych sporów. Czasem lepiej jest zrzec się części nagrody, by to, co damy, powróciło do nas pomnożone. Proste zasady. Proste pytania. Nieskomplikowane pomysły. Aż dziw, że nie wdrażamy ich codziennie w życie. Szokujące jest to, że ktoś musiał je spisać w formie książki, by w końcu otworzyć nam oczy. A wszystko służy temu, byśmy po upływie lat stanęli dumnie, jak na osobę zamożną, szanowaną i kochaną przystało. Stanęli i mogli z całym przekonaniem powiedzieć: Gdybym mógł cofnąć czas, wszystko zrobiłbym tak samo.

  Zasługujesz na to.

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ