Jak spalić zbędne kilogramy? Iskra 4-stopniowy plan utraty wagi

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-486-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Katarzyna Masłowska
  0
  1

  Odwieczny dylemat: Jak szybko spalić zbędne kilogramy?

  Wszyscy wiemy, jak nadwaga wpływa na ciśnienie i powoduje dolegliwości, takie jak cukrzyca, choroby serca czy jelit. Tymczasem pierwsza tajemnica zrzucenia zbędnych kilogramów brzmi: Przestań się odchudzać! Gdzie tkwi problem? Badania wskazują, że osoby, które są na diecie, mają gorsze samopoczucie, gorzej znoszą ćwiczenia fizyczne, a w rezultacie trudniej osiągają wymarzoną wagę, niż osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Aby dobre zmiany pozostały w naszym życiu na dłużej, potrzeba czegoś więcej, niż tabletek na odchudzanie i ćwiczeń na płaski brzuch. Dlatego zamiast odchudzania lepiej zmienić nawyki żywieniowe i styl życia.

  Nowoczesna motywacja do odchudzania

  Takie sposoby propaguje Chris Downie – założyciel i dyrektor portalu internetowego SparkPeople.com (Ludzie Iskry) skupiającego ludzi pragnących zrzucić zbędne kilogramy, bo nic nie działa tak motywująco, jak przynależność do grupy osób, które w danym momencie mają jednakowy cel. Okazuje się, że podczas procesu osiągania satysfakcjonującej wagi, wszyscy mają podobne problemy i natrafiają na takie same trudności. Jeżeli nie pomogły ci dieta bez węglowodanów, dieta kapuściana czy dieta jogurtowa i nadal nie wiesz, jak spalić tłuszcz, jest to książka dla Ciebie. Książka nie jest kolejną publikacją o diecie, to przewodnik do zdrowszego życia, którego „skutkiem ubocznym” będzie utrata wagi. Niech iskra, która pomogła milionom, także w Tobie rozpali zapał do osiągania celów.

  Najlepsza dieta

  Ćwiczenia na spalanie tłuszczu i ćwiczenia na brzuch Cię zawiodły? Ta książka opisuje przełomowy program, który koncentruje się na tym, co możesz zrobić, zamiast tego, czego nie możesz robić, podczas zmiany trybu życia. To 4-stopniowy plan zawierający skuteczne metody odżywiania i zestawy ćwiczeń fizycznych skonsultowane medycznie. Dzięki książce poznasz niezwykle motywujące historie osób, które zrzuciły od 1 do 90 kilogramów oraz ich zdjęcia „przed” i „po” metamorfozie. Publikacja prezentuje także 27 sekretów sukcesu, które ułatwią Ci realizowanie życiowych celów, nie tylko tych związanych z rzucaniem zbędnych kilogramów.

  Rozpal w sobie iskrę!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ