Runy praktyczne i skuteczne – 24 karty + książka

Karty runy

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-83-7377-384-4;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 84;
  • Oprawa: pudełko;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Runy – symbole zyskujące na popularności

Runy znają i coraz bardziej cenią miłośnicy ezoteryki na całym świecie. Już co piąty Polak sięgnął po ten niezwykle przydatny dar mitycznego Odyna. Nic więc dziwnego, że karty runiczne cieszą się tak wielką popularnością. Wszystko to ze względu na ich wielkie właściwości i możliwość zastosowania w każdej problematycznej sytuacji. Ich wykorzystanie ułatwia fakt, iż wyjaśnienie każdej z poszczególnych run jest napisane językiem zrozumiałym dla każdego czytelnika.

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenie Autorki

Oto najnowsza talia autorstwa znakomitej specjalistki od run – Ewy Kulejewskiej. Ta ceniona wróżka i doradca życiowy przez lata pomogła setkom osób przy użyciu tych niezwykłych kart. O jej kunszcie świadczą liczne świadectwa osób, których życia zostały nakierowane na właściwą ścieżkę przez autorkę. Karty z którymi dotychczas pracowali zawodowcy, są teraz szerzej dostępne. Od dziś każdy może skorzystać z wieloletniego doświadczenia tej wybitnej znawczyni tematu w zaciszu własnego domu.

Praktyczne karty do wszechstronnego zastosowania

Karty te są bardzo poręczne i dzięki małym rozmiarom można mieć je zawsze przy sobie. Dzięki temu mogą stanowić Twój osobisty amulet i talizman, który pomoże Ci przetrwać ciężkie chwile i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Poprzez swoje magiczne właściwości i szerokie zastosowanie, mogą być Twoim przyjacielem, doradcą, powiernikiem, a nawet opiekunem i obrońcą. Wszystko to zależy od sytuacji, w której będziesz chciał i potrzebował je wykorzystać. Są utrzymane w ciepłej kolorystyce, która znakomicie sprawdziła się w dotychczasowej praktyce Ewy Kulejewskiej, a dołączona do nich instrukcja zawiera w sobie kwintesencję wiedzy runicznej.

Talia run dla początkujących i zaawansowanych

Talia ta jest idealna zarówno dla początkujących adeptów sztuki runicznej, jak i zaawansowanych użytkowników. Może ona także stanowić wspaniałe i bardzo praktyczne narzędzie dla osób od lat parających się runami. Dzięki niej uzyskasz wsparcie i pomoc w każdej dziedzinie. Runy pomogą otrzymać odpowiedź na dręczące Cię pytania i doradzą odpowiedni wybór w chwilach zwątpienia. Te magiczne znaki to dar Odyna, które pomogą Ci z radością spojrzeć na życie i cieszyć się każdą chwilą. Będziesz mógł wykorzystać runy jako talizmany i amulety pomocne przy przepowiadaniu przyszłości i analizie teraźniejszości.

Odkryj runiczny świat Odyna.

  • nakład wyczerpany
ZAPISZ SIĘ