Kody Energetyczne

7-stopniowy program uzdrawiania ciała i duszy za pomocą medycyny energetycznej, neurobiologii i fizyki kwantowej

  • ISBN: 978-83-8171-905-6;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 496;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Czym są Kody Energetyczne? Ezoteryka i kwantowość odpowiedzą na Twoje pytania

Kody Energetyczne to zestaw praktyk, które możesz wykonywać samodzielnie, by wywołać własny Przeskok Kwantowy. Dzięki nim zdołasz pokonać zamęt emocjonalny, choroby, wyczerpanie i frustrację. Wejdziesz na drogę prowadzącą do radości, jasności, dobrego samopoczucia, samouzdrawiania i twórczego wyrażania siebie i rozwoju duchowego. Praktyki opisane w książce nauczą Cię, jak budować nowe wewnętrzne połączenia wspierające Twoją prawdziwą naturę istoty energetycznej. Przywracając naturalny przepływ energii w ciele, dokonasz zmiany w swojej tożsamości z Opiekuńczej Osobowości na Duchowe Ja. Uzdrawianie energią i pozytywne myślenie wesprą Twój rozwój duchowy.

Autorska metoda opracowana przez specjalistkę. Zgłębisz świadomość, zyskasz pozytywną energię i zadbasz o rozwój duchowy

Autorka tej książki, dr Sue Morter, jest międzynarodową prelegentką, ekspertką w dziedzinie medycyny bioenergetycznej i wizjonerką kwantową. Naucza, jak trenować system nerwowy i subtelną energię w ciele – w procesie zwanym Ucieleśnieniem. Poprzez Kody Energetyczne i jogę, których uczy podczas seminariów, ukazuje związek między myślami kwantowymi, medycyną energetyczną i uzdrawianiem. Za pomocą umysłu i głębokiego oddechu zmienia wzory impulsów nerwowych w ciele.

Holistyczne uzdrawianie energią. Wykorzystaj techniki uzdrawiające i terapie bazujące na ezoteryce i uzdrawianiu kwantowym

Kody Energetyczne dadzą Ci konieczne narzędzia, abyś poczuł i doznał w swoim ciele, umyśle i duchu, że wszystko w Twoim życiu jest energią. Będziesz żyć tuż pod poziomem umysłu i jego historii, w swoim centrum, z dala od dramatów i cierpienia. Oglądanie życia z tej głębokiej i bogatej perspektywy zmieni znaczenie prawie każdej rzeczy, z którą masz do czynienia. Kiedy obudzisz w swoim ciele głębszą świadomość, zauważysz, że Kody Energetyczne są niezwykle budujące. To pozwoli Ci na szersze postrzeganie wyższego poziomu świadomości. Pozytywne myślenie i pozytywna energia będą Ci towarzyszyć codziennie.

Kody Energetyczne i uzdrawianie kwantowe – kto może je stosować?

Wielu nastolatków stosowało Kody Energetyczne, by odnaleźć swoje miejsce w świecie i przerwało destrukcyjne nawyki takie, jak nadużywanie narkotyków, zaburzenia odżywiania i okaleczanie siebie, by coś „poczuć”. Zadbasz o swoje zdrowie i pozytywna energię. Dzięki nowej wiedzy o sobie jako twórcy, doświadczysz cierpliwości i obecności, jakich do tej pory nie znałeś. Wkroczysz w życie jako przewodnik, jakim jeszcze nigdy siebie nie postrzegałeś.

Siedem Kodów Energetycznych – bez wątpienia uzdrowisz czakry i pokonasz ból

Siedem Kodów Energetycznych to mapa życia jako Duchowe Ja. Możesz praktykować te zasady i metody samodzielnie według opisanych w tej książce wskazówek. Pomogą Ci one wyleczyć mentalne, emocjonalne i fizyczne dysfunkcje oraz stworzyć równowagę i dobrostan w każdym obszarze Twojego życia. Każdy z siedmiu Kodów współgra z jedną czakrą, czyli głównym centrum energetycznym ciała, od podstawy kręgosłupa po czubek głowy. Zadbasz o zdrowie, ukoisz ból i codzienne dolegliwości. Techniki uzdrawiające nie tylko ukoją fizyczny ból, ale również rozwiną duchowość.

Kody energetyczne w praktyce – proste uzdrawianie energią. Pokonaj dolegliwości i zadbaj o duchowość

Praktykowanie Kodów Energetycznych to terapia (uzdrawianie holistyczne), która jest bardzo prosta, a nawet sprawia przyjemność. Dzięki tej książce poznasz ćwiczenia oddechowe i łatwe, ale skuteczne ruchy i medytacje, w tym specjalny rodzaj jogi, która poruszy energię w Twoim ciele – i w Twoim życiu – tam, gdzie była ona zastana, powodując ból. Kiedy przywrócisz prawidłowy przepływ energii, od razu zaczniesz dostrzegać wiele pozytywnych zmian – dokonasz swoistego samouzdrawiania. Mogą to być: poprawa i uzdrowienie mentalnych, emocjonalnych i fizycznych dysfunkcji oraz chorób, większy poziom energii, motywacja i jasność, a przede wszystkim równowaga i dobre samopoczucie w każdym obszarze Twojego życia.

Zmień swoje życie poprzez zmianę energii

ZAPISZ SIĘ