Magia związków

Relacje partnerskie i rodzinne według chińskiej filozofii przyrody i księgi Przemian

  • ISBN: 978-83-7377-439-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
  Janusz Nawrocki
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Jak znaleźć partnera na całe życie?
  Poczuj harmonijną moc yin i yang

  Każdy marzy o idealnym partnerze na całe życie, jednak nie wszystkim udaje się go znaleźć. Dlaczego? Autorka już od ponad 15 lat bada stosunki rodzinne, partnerskie i damsko-męskie, w oparciu o chińską filozofię przyrody oraz Księgę Przemian. W tej książce opisuje różne przypadki zaburzonych relacji, cechy toksycznych związków i partnerów oraz podaje sposoby ich naprawy. Według niej to właśnie w chińskiej filozofii przyrody znajdziemy wskazówki dotyczące harmonijnych relacji i związków.

  Zainspiruj się chińską filozofią przyrody

  Chińska filozofia przyrody to nie tylko sposób gotowania, medycyna, leczenie, ćwiczenia (które autorka opisuje w poprzednich publikacjach „Praktyczne gotowanie wg Pięciu Przemian” i „Magia zmian”), to także relacje międzyludzkie, w tym związki damsko-męskie, rodzinne czy relacje biznesowe. Według tej filozofii we wszystkich relacjach ma miejsce przyciąganie yin-yang, w którym dwa bieguny łączą się w celu tworzenia harmonijnego życia. W zależności od tego czy bieguny te przyciągają się lub też jeden z nich przeważa nad drugim, związek jest stabilny i trwały lub ulega rozpadowi.

  Poznaj charakterystykę aury i barwy czakramów

  Księga Przemian potwierdza i uzupełnia także Ustawienia Rodzinne Hellingera. Swoją pracę Autorka poszerzyła o wnioski z badania aury i barw czakramów na Kole Barw, oczywiście w kontekście relacji między ludźmi. Aura to subiektywna informacja na temat każdego człowieka, posiada ona wielkość, gęstość, kolory i warstwy. Odpowiada naszemu stanowi fizycznemu, emocjonalnemu, psychicznemu i mentalnemu. Wielkość aury decyduje o sile jej oddziaływania na innych, a im więcej pozytywnej energii posiadamy, tym jej zasięg jest odleglejszy. Podobnie jest z kolorami aury i czakramów, o czym szczegółowo pisze Autorka w niniejszej publikacji.

  Przywróć magiczną równowagę swojemu związkowi

  Magia związków to podstawa do budowania zdrowych relacji i osiągnięcia w nich prawdziwej harmonii. Warto skorzystać z dawnych i dobrze sprawdzonych metod, by przywrócić im równowagę. Dzięki temu będziesz w stanie stworzyć związek, o jakim zawsze marzyłeś. Praktyczne porady oraz szczegółowe opisy poszczególnych sytuacji pozwolą Ci na dopasowanie tego do swojego życia i związku, tak by po zastosowaniu odpowiednich zmian miłość na nowo zakwitła w Waszym życiu. Pamiętaj, że to również od ciebie zależy każda relacja i masz na nią ogromny wpływ. Ta książka odmieni Twoje życie.

  Zbuduj zdrową relację w swoim związku.

    

   Patroni:

    • pobierz fragment książki
    ZAPISZ SIĘ