Medycyna czakralna

Techniki samoleczenia duszy i ciała

  • ISBN: 978-83-8301-615-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Dowiedz się, czym są czakry. Medycyna czakralna uwolni twoja moc uzdrawiania ciała

Słowo czakry  i medycyna czakralna brzmi tajemniczo? Czakry to ośrodki energetyczne, które regulują przepływ energii życiowej w ciele. Te wewnętrzne akumulatory życiowej mocy pobierają, magazynują i przekazują energię. W momencie kiedy te potężne centra działają sprawnie, z pewnością cieszysz się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Jednak dolegliwości bólowe czy depresyjny nastrój oznaczają, że powinieneś oczyścić i uleczyć swoje czakry. Podsumowując, uzdrawianie czakr i techniki samoleczenia oparte są na terapii Reiki pracy z kryształami, olejkami i energią.

Medycyna czakralna – medycyna duszy. Wejdź do świata czakr i naturalnie zadbaj o swoje zdrowie

Czakry możemy traktować jako energetyczny układ krwionośny. Wszystkie żyjące istoty, w tym ludzie, posiadają swój własny system czakr, tętniący życiem system centrów energetycznych, które się w nich znajdują. W naszych ciałach możemy znaleźć 7 głównych czakr i 7 mniejszych. Każda z nich odpowiedzialna jest za zbieranie subtelnej energii, którą następnie przekształci oraz przekaże ciału. Czakry te leżą symetrycznie, jedna nad drugą, wzdłuż osi ciała. Dzięki informacjom zawartym w tej książce, dowiesz się, że mają one ogromny wpływ na utrzymanie Cię w równowadze mentalnej, fizycznej oraz emocjonalnej i duchowej. W medycynie czakralnej duży nacisk kładzie się na rozwój duchowy i medytację. Techniki samoleczenia i oczyszczania czakr opierają się głównie na medycynie naturalnej i uzdrawianiu duchowym.

Dowiedz się, na czym polega uzdrawianie czakr i medycyna duszy

Czy wiesz, że najczęściej Twoje choroby, dolegliwości i ich objawy są odzwierciedleniem nierozwiązanych problemów Twojej duszy? Ta książka ułatwi Ci wejście do świata czakr. Medycyna czakralna pozwoli Ci skutecznie usunąć ból, głowy, gniew, alergie czy problemy skórne i trawienne. Przekonasz się, że kiedy są one zrównoważone, życie płynie harmonijnie, a zdrowie Ci sprzyja. Jeśli jednak któraś z nich została zablokowana, spowoduje to zaburzenia emocjonalne lub chorobę. Każda z czakr łączy się z konkretnymi organami i gruczołami, funkcjami i dysfunkcjami ciała, a także z emocjonalnością, rozwojem duchowym i mentalnością. Wszystkie mają jednocześnie ogromny potencjał do uzdrowienia i odbudowy. Ponadto przekonasz się, jak wielka jest moc medycyny naturalnej i alternatywnej.

Światowy ekspert od czakr i akupunktury pomoże Ci w uzdrowieniu ciała i duszy!

Autorka książki jest specjalistką medycyny alternatywnej, licencjonowaną akupunkturzystką, mistrzynią i nauczycielką Reiki oraz empatką. Oprócz znawstwa akupunktury i Reiki, posiada obszerną wiedzę z zakresu akupunktury i terapii naturalnych. Wierzy, że leczenie ciała fizycznego jest związane z leczeniem duchowym i emocjonalnym. Bezsprzecznie nauczysz się od niej najlepszych technik samoleczenia, oczyszczania i odblokowywania czakr. Ta swoista medycyna duszy pozwoli Ci uzdrowić ciało i umysł.

Medycyna czakralna – samodzielna terapia naturalna na powszechne choroby. Poznaj sposoby na oczyszczanie i odblokowywanie czakr

Margarita Alcantara od wielu lat zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami, jakich doświadczają dziś ludzie. Dzięki informacjom, które zawarła w tej książce, nauczysz się wielu różnych technik uzdrawiania fizycznego i duchowego, które pomogą Ci usunąć blokady energetyczne. Poprzez praktyczne instrukcje i wskazówki, znajdziesz technikę samoleczenia czakr, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim unikalnym potrzebom. Niewątpliwie wykorzystasz wiele metod stosowanych w medycynie naturalnej i alternatywnej.

Sprawdź na sobie skuteczne techniki uzdrawiania czakr: jogę, medytację, uzdrawianie duchowe

Dzięki temu poradnikowi poznasz trzyczęściowy program uzdrawiania czakr, który pozwoli Ci zidentyfikować Twoje problemy i dolegliwości. Zastosujesz naturalne terapie, takie jak joga, Reiki, medytacja, które uleczą Twoje choroby. Przede wszystkim odkryjesz odpowiedzialne za nie czakry i wybierzesz najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych. Sam możesz zdecydować, jaka metoda terapeutyczna będzie dla Ciebie najlepsza. Autorka przystępnie opisuje: medytacje i wizualizacje, kryształy, olejki eteryczne, pozycje jogi oraz diety, które posłużą uzdrowieniu czakr. Piękne ilustracje i zdjęcia pomogą Ci samodzielnie zlokalizować czakry, zastosować pozycje jogi czy wybrać najskuteczniejsze kryształy terapeutyczne.

Medycyna czakralna to naturalna terapia, która uleczy się już dziś!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ