Przewodnik po terapiach naturalnych

Moja droga do zdrowia

 • ISBN: 978-83-7377-326-4;
 • Cena katalogowa: 38.80 zł;
 • Ilość stron: 296;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 17,6 x 25 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2008;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Jak zatrzymać zło?

Zdrowie jest najważniejsze, często powtarza się te słowa jak potoczny slogan lub oczywisty banał. Prawda jest jednak taka, że nie zastanawiamy się nad naszym zdrowiem póki go nie utracimy. Choroba jest złem, które spada na nas, jak grom z jasnego nieba. Po jej zdiagnozowaniu rozpoczyna się szalona gonitwa za lekarzami, badaniami, które należy wykonać oraz pigułkami łykanymi w przerażających ilościach. Mimo, że medycyna XXI wieku potrafi wyleczyć coraz więcej chorób, które uznawane były dotąd za nieuleczalne, to bardzo często zdarza się, że w wielu przypadkach nadal jest bezsilna. Często w takich sytuacjach jedynym ratunkiem jest medycyna niekonwencjonalna, zwana również medycyną alternatywną.

Naturalne terapie – mi się udało, Tobie również może!

Starożytni lekarze chińscy powiadali, że każde zło można zatrzymać. Anna Sokół, była polonistka oraz dziennikarka, postanowiła sprawdzić to na własnej skórze przy użyciu znanych od tysiącleci naturalnych metod leczenia. Napisana przez nią książka, oparta na osobistej walce z chorobą, zawiera szereg bardzo prostych metod leczenia oraz ćwiczeń wyciszająco-odprężających, które pomogą Ci w odzyskaniu zdrowia. Przedstawiona tu bogata historia medycyny naturalnej, poparta została wywiadami z szeregiem specjalistów różnych dziedzin alternatywnych metod leczenia i nie tylko. Wszyscy odpowiadają na trudne i dociekliwe pytania stawiane przez Autorkę, której zależy nie tylko na poznaniu danej specjalizacji oraz jej metod leczenia, ale również interesują ją motywy człowieka sięgającego po pomoc naturopaty.

Medycyna naturalna ratunkiem w chorobie

„Przewodnik po terapiach naturalnych” to podręcznik, który umożliwi Ci pomoc swojemu ciału i duszy dzięki wykorzystaniu niekonwencjonalnego leczenia. W książce dokładnie opisane zostały takie metody uzdrawiania jak: refleksologia, reiki, muzykoterapia, terapia filozoficzna, terapia śmiechem, biofeetback, leczenie zapachem (krople dr. Bacha), mudry, krioterapia, irydologia, medytacje, joga, oczyszczanie organizmu, homeopatia czy leczenie polem magnetycznym. Autorka nie zapomniała również o ważnym w procesie uzdrawiania udziale wody, witamin i minerałów oraz ziół. Oprócz praktycznych wskazówek potrzebnych w walce z chorobą w książce znajdują się również rozważania autorki oraz teologa dotyczące radzenia sobie z cierpieniem, zarówno fizycznym, jak i emocjonalnym. Dodatkowa szczypta humoru zawarta w książce sprawia, że lektura trudnych tematów staje się lekka i przyjemna, zaś odbiorca szybko przekonuje się, że wiara i nadzieja są podstawą na drodze ku zdrowiu nawet w najcięższych chorobach.

Wykorzystaj moc i siłę medycyny naturalnej!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ