Potęga samouzdrawiania

Jak wykorzystać swój leczniczy potencjał

  • ISBN: 978-83-7377-582-4;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  NW-Monika Muszyńska
  0
  1

  Możesz uleczyć się sam

  Większości z nas nieobce są problemy zdrowotne, choroby i ból. Jednak tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, że zostaliśmy wyposażeni przez naturę w wewnętrzną inteligencję, która daje nam wszystkie narzędzia niezbędne do samodzielnego zagwarantowania sobie zdrowia. Nieustannie, dzień i noc, w naszych organizmach zachodzi proces samoregeneracji i tylko od nas zależy, czy wykorzystamy jego potencjał.

  Odkryj wielkie możliwości swojego ciała

  Dzięki tej książce każdy może dołączyć do grona osób świadomych niezwykłych możliwości swojego ciała. Gwarantuje to osoba autora. Dr Fabrizio Mancini jest cenionym na całym świecie mówcą, autorem książek, nauczycielem, filantropem oraz rektorem Uniwersytetu Parkera w Dallas w Teksasie. Udowodnił m. in., że 50 procent dolegliwości przechodzi samych, bez żadnej medycznej ingerencji.

  Zacznij uwalniać swój samouzdrawiający potencjał

  Samouzdrawianie następuje wtedy, gdy ciało, emocje i duch ściśle ze sobą współpracują. Dlatego autor książki zwraca w niej szczególną uwagę na trzy elementy, które stanowią podstawę sukcesu: samouzdrawianie na poziomie ciała, emocji oraz ducha. W każdym z nich dokładnie opisuje jak uwolnić swój samouzdrawiający potencjał dzięki wyeliminowaniu z diety niezdrowych elementów i włączeniu do niej produktów pobudzających naturalne zdolności ciała do odnowy i regeneracji. Przedstawi również nowe spojrzenie na sposób w jaki aktywność fizyczna wpływa na produkowanie przez organizm uzdrawiających substancji. W dążeniu do idealnego zdrowia pomogą najnowsze bezinwazyjne terapie przywracające równowagę ludzkiemu ciału.

  Inni mogli, możesz i Ty!

  O skuteczności zawartych w książce technik świadczą szczegółowo opisane inspirujące historie ludzi, którzy doświadczyli samouzdrawiania. Podobnie jak oni, możesz zastosować 21-dniowy program, dzięki któremu Twoje ciało, umysł i dusza wkroczą na ścieżkę uzdrowienia.

  Masz w sobie zdrowie, które wyzwolić.

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ