Cuda Archanioła Gabriela

Opieka i wsparcie od poczęcia aż do starości

  • ISBN: 978-83-7377-612-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 200;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Monika Muszyńska
0
1

Niezwykle ważny Anioł

Choć wielu z nas może o tym nie wiedzieć, Archanioł Gabriel pełni niezwykle istotną rolę w Biblii. To on został wyznaczony do jednego z najważniejszych zadań w historii, czyli zwiastowania Świętej Maryi narodzenia Zbawiciela. Stało się tak nie bez powodu. Nazywany jest również aniołem siły, a także aniołem posłańcem. Jakie wielkie posiada moce, dowiesz się z publikacji doktora psychologii, Doreen Virtue.

Skorzystaj z pomocy wysłannika niebios

W swojej książce dr Doreen Virtue przybliża czytelnikom sylwetkę jednego z najpotężniejszych Archaniołów – Archanioła Gabriela. Autorka, niekwestionowany autorytet z dziedziny kontaktów z aniołami i innymi elementalami, skupia się na wysłanniku niebios, z którego pomocy każdy z nas może teraz skorzystać. Teraz dzięki jej publikacji jest to możliwe również w Twoim przypadku.

Patron matek i dzieci

Archanioł Gabriel to patron dzieci i matek. Otacza szczególną opieką zarówno pary starające się o dziecko, jak i kobiety będące w ciąży. Jeśli zatem planujesz powiększenie rodziny lub chcesz zapewnić nieustającą opiekę swojej pociesze, Gabriel z pewnością Ci pomoże. Możesz go prosić o wszystko – zdrowie dla swoich dzieci, o pomyślność podczas ciąży, bezproblemowe rozwiązanie, czy łatwość w poczęciu dziecka.

Proś Archanioła Gabriela o natchnienie i inspirację

Jest on również Archaniołem przynoszącym natchnienie i nowe pomysły. Jeśli cierpisz z powodu pozornie niemożliwego do rozwiązania problemu, może śmiało poprosić Gabriela o inspirację i wskazanie właściwej drogi. Ten skrzydlaty wysłannik chętnie wesprze Cię również wtedy, gdy nie masz weny do działania lub potrzebujesz inspiracji w swojej pracy.

Naucz się rozmawiać z Archaniołem Gabrielem

Po lekturze tej pięknej, bogato ilustrowanej, książki z łatwością nawiążesz kontakt z Archaniołem Gabrielem w chwilach, w których przydatne będzie jego anielskie wsparcie. O jego skuteczności utwierdzą Cię relacje wielu osób, które już skorzystały ze wstawiennictwa tego wysłannika Niebios. Nauczysz się również rozpoznawać posłańców Archanioła oraz będziesz dostrzegać pozostawione przez niego anielskie znaki.

Archanioł Gabriel – źródło życia i inspiracji.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ