Do nieba i z powrotem

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-611-1;
 • Cena katalogowa: 34.30 zł;
 • Ilość stron: 212;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2013;
 • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Magdalena Kuźmiuk
0
1

Lekarz zdradza tajemnice Nieba

Ta książka, to prawdziwa historia opisująca życie po życiu i odkrywająca tajemnice Nieba, napisana przez lekarza chirurga. Autorka doświadczyła śmierci klinicznej w trakcie spływu kajakowego i udało jej się „wrócić”. W trakcie czterdziestominutowej reanimacji odbyła niezwykłą podróż do Nieba. Książka stanowi relację z tego wyjątkowego zdarzenia. Opisuje emocje towarzyszące jej w trakcie pobytu w Niebie, oraz głęboki smutek, którego doznaje, gdy uświadamia sobie, że czas jej śmierci jeszcze nie nadszedł i będzie musiała wrócić z powrotem na ziemię.

Neurochirurg, naukowiec, sceptyk z natury, udowadnia, że niebo istnieje

Mary C. Neal jest chirurgiem. Studiowała w Szkole Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, ukończyła rezydenturę z ortopedii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii oraz staż z zakresu chirurgii kręgosłupa. O swoim niecodziennym doświadczeniu opowiadała w wielu mediach m.in. w Dr. Oz czy Fox and Friends. O sobie mówi tak: Mam analityczny umysł, jestem naukowcem z wykształcenia, a sceptykiem z natury. Nie wiem, czy uwierzyłabym w historię, którą wam opowiadam, gdyby nie to, że sama ją przeżyłam. Jak wszystko to, co opisuję, może zdarzyć się w życiu zaledwie jednej osoby? I dlaczego?

Relacje ze spotkania z Bogiem, aniołami i innymi istotami

Autorka przekazuje cenne informacje, które uzyskała w trakcie spotkania z aniołami i innymi istotami doświadczając zjawiska życia po śmierci. Zadawała im pytania na tematy, które nurtują wszystkich, takie jak: gdzie jesteśmy przed narodzeniem i dokąd idziemy po śmierci, jaki mamy cel żyjąc tu, na Ziemi, dlaczego złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom? Teraz Ty też możesz poznać odpowiedzi i odkryć tajemnicę istnienia. Jej opowieść jest dowodem i obietnicą na dalsze życie.

Czy musisz bać się śmierci?

Dzięki przesłaniom prosto z Nieba zdołasz wyzbyć się obaw dotyczących śmierci. Relacja ta zmieni Twoje dotychczasowe myślenie i napełni Cię ogromną nadzieję na przyszłość. Życie nabierze innego znaczenia, stanie się pełniejsze. Każdy dzień będzie prawdziwym świętem, największym darem jaki posiadasz. Poznasz tajemnicę życia i przekonasz się, że wszystko co robisz, ma ogromny wpływ na dalsze życie, już nie na Ziemi. To zdarzenie życia po życiu na zawsze odmieniło życie Mary, a może odmienić również i Twoje. Znalazła potwierdzenie na istnienie świata, w który większość z nas podświadomie wierzy.

Prawdziwe przesłania z Nieba

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ