Intuicja boski drogowskaz na co dzień. Pokarm dla duszy

Tytuł oryginału: Nutrition for Intuition
  • ISBN: 978-83-7377-765-1;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 276;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Odżyw swoją duszę

Nie wszyscy jesteśmy świadomi, że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na nasze ciało, ale również na zdolności mentalne. Odżywianie wpływa zarówno na nasz styl życia, jak i sposób, w jaki odbieramy wiadomości od Boga. Dzięki tej książce dowiesz się, które produkty spożywcze i napoje zwiększą Twoje naturalne intuicyjne zdolności i poprawią zdrowie fizyczne.

Jedz i wzmocnij intuicję

Specjalistka od zaburzeń odżywiania i naturopata zajmujący się ziołolecznictwem, dzielą się z Tobą praktycznymi sposobami, dzięki którym będziesz mógł wzmocnić swoje dary duchowe poprzez proste zmiany w diecie. Zaczniesz wykorzystywać i rozwiniesz jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnosłyszenie oraz jasnopoznanie, aby zwiększyć swoją energię życiową. Nauczysz się łączyć dobre praktyki żywieniowe z energetyzującymi technikami duchowymi. Świadomie dobierzesz produkty żywnościowe tak, aby z łatwością odczytywać wskazówki przesyłane z Nieba i od Wyższego Ja. Zdołasz rozwinąć intuicję tak, byś nie czuł się już przytłoczony odbieranymi za jej pośrednictwem wrażeniami. Ułatwią Ci one podejmowanie każdej decyzji i zyskasz pewność, że kroczysz właściwą drogą.

Pokarm dla ciała i intuicji

W publikacji znajdziesz opis podstaw żywieniowych oraz mnóstwo receptur i zaleceń do wykonania posiłków pobudzających intuicję, które możesz wykonać w zaciszu własnego domu. Poznasz przepisy na energetyczne zupy ze świeżych warzyw i ziół oraz instrukcje, jak wyhodować swoje własne jadalne rośliny i kiełki. Odkryjesz bogactwo wartości odżywczych zawartych w orzechach i ziarnach, które wykorzystasz jako składnik zup, sałatek i dań głównych. Zamienisz mleko zwierzęce na mleka roślinne, które możesz przyrządzić samemu lub kupić gotowe w sklepie. Zaczniesz spożywać świeżo wyciskane soki i koktajle, pobudzające Twoją duszę i ciało.

Sprawdź, co powinieneś jeść

Autorzy podają listę konkretnych produktów i napojów, które rozwiną Twoje zdolności parapsychiczne i uaktywnią procesy samouzdrawiania. Dowiesz się, jak oczyścić czakry i cały organizm. Przekonasz się na własnym zdrowiu o cudownych właściwościach spiruliny i chlorelli. Znajdziesz też porady w jaki sposób zwracać się do aniołów z prośbą o pomoc w zmianie stylu życia. Odkryjesz pełne działanie konkretnych ziół i odżywczych suplementów diety.

Pokarm dla duszy, korzyści dla ciała.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ