Intuicja boski drogowskaz na co dzień

Pokarm dla duszy

Tytuł oryginału: Nutrition for Intuition
  • ISBN: 978-83-8171-607-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 276;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Dbasz o zdrowe odżywianie dla ciała, zadbaj też o odżywienie swojej duszy

Czy wiesz, że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na funkcjonowanie twojego ciała, ale również na zdolności mentalne i duchowość? Odżywianie wpływa zarówno na styl życia, jak i sposób, w jaki odbierasz wiadomości od Boga, na twoją duszę. Podczas procesu duchowego uzdrawiania ważna jest też kondycja twojej intuicji. Istnienie intuicji zostało potwierdzone naukowo, choć nie jest ona aktywna u wszystkich. Osoby posługujące się intuicją mają zwyczaj czytania między wierszami, wypatrywania znaków i podejmowania decyzji pod wpływem sygnałów z zewnątrz. Jak wzmocnić intuicję? Dzięki tej wyjątkowej książce dowiesz się, które produkty spożywcze i napoje zwiększą twoje naturalne intuicyjne zdolności, a także poprawią zdrowie fizyczne w procesie samouzdrawiania.

Jak wzmocnić intuicję i duchowy rozwój? Jedz i pij!

Autorzy, specjalistka od zaburzeń odżywiania i zajmujący się ziołolecznictwem naturopata, dzielą się z tobą sposobami, dzięki którym będziesz mógł wzmocnić duchowość poprzez proste zmiany w diecie. Zaczniesz wykorzystywać i rozwiniesz zdolność jasnoodczuwania, jasnowidzenia, jasnosłyszenia oraz jasnopoznania. Ta dietetyczna, ale i pełna astropsychologii terapia pomoże Ci w uzdrawianiu duchowym i zwiększy twoją energię życiową. Nauczysz się łączyć dobre praktyki zdrowego odżywiania z energetyzującymi technikami duchowymi. Świadomie dobierzesz produkty żywnościowe tak, aby z łatwością odczytywać wskazówki przesyłane z Nieba i od Wyższego Ja. Twoja intuicja rozwinie się w sposób, który nie będzie powodował przytłoczenia z powodu odbieranych za jej pośrednictwem wrażeń i sygnałów. Ale nadal będą one ułatwiać ci podejmowanie decyzji, a ty zyskasz pewność, że kroczysz właściwą drogą.

Jak wzmocnić swoją intuicję – sprawdź, co powinieneś jeść

Żeby ułatwić ci start na nowej drodze żywienia, Autorzy podają w książce listę konkretnych produktów i napojów, które rozwiną twoje zdolności parapsychiczne i uaktywnią procesy samouzdrawiania. Dowiesz się, jak oczyścić czakry i cały organizm. Detoks czakr i wzmocnienie ich systemu odpornościowego są bardzo ważne dla zdolności jasnowidzenia i innych umiejętności z dziedziny astropsychologii. To nie wszystko. Oprócz otrzymania informacji o tym, jak oczyścić swoje czakry, przekonasz się również o cudownych właściwościach spiruliny i chlorelli, które mają w tego rodzaju terapii istotny udział . Odkryjesz pełne działanie konkretnych ziół, a także odżywczych suplementów diety.

Właściwy pokarm dla ciała, duszy i intuicji

Autorzy przygotowali jasny opis podstaw żywieniowych oraz mnóstwo receptur i zaleceń do przygotowywania posiłków pobudzających intuicję, które możesz bez trudu wypróbować w zaciszu własnego domu. Poznasz przepisy na energetyczne zupy ze świeżych warzyw i ziół oraz instrukcje, jak wyhodować własne jadalne rośliny i kiełki. Odkryjesz bogactwo wartości odżywczych zawartych w orzechach i ziarnach, które wykorzystasz jako składnik zup, sałatek i dań głównych. Dzięki prostym przepisom zamienisz mleko zwierzęce na mleka roślinne, które możesz przyrządzić samemu lub kupić gotowe w sklepie. Zaczniesz pić świeżo wyciskane soki i koktajle, które nie tylko ciało, ale zadbają też o twój rozwój duchowy.

Pokarm dla duszy, korzyści dla ciała

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ