Karty Archanioła Michała + książka - Okładka książki
Karty Archanioła Michała + książka

Autorka daje Ci możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpotężniejszych anielskich przedstawicieli – Archanioła Michała.

  • ISBN: 978-83-7377-451-3;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;

Ekspertka w dziedzinie kontaktowania się z aniołami

Doreen Virtue nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ta niezwykła kobieta przez lata zgłębiała tajniki kontaktów z elementalami i wyższymi istotami, a także przede wszystkim z aniołami i archaniołami. Udowodniła ona, że wróżki to nie tylko postacie z bajek dla dzieci, a anioły naprawdę się nami opiekują i są obecne w naszym życiu. Doradziła także, jak można skorzystać z rad tych niezwykłych istot. To porady, z których skorzystały już miliony osób na całym świecie.

Proś Archanioła Michała o wsparcie kiedy tylko zechcesz

Dziś ta autorka licznych bestsellerów daje Ci klucz do zjednania sobie jednej z najpotężniejszych skrzydlatych istot – Archanioła Michała. Ten znany od setek lat skrzydlaty obrońca ludzkości może być na każde Twoje zawołanie, ale musisz poprosić o jego wsparcie. Sprawuje on władze nad Twoim osobistym aniołem stróżem, zapewnia ochronę, a także zsyła odwagę oraz siłę. Dzięki pięknym kartom opatrzonym kunsztownymi złoceniami na brzegach będzie to łatwiejsze niż myślisz. Możesz prosić swojego anioła stróża o wszystko, czego zapragniesz – miłość, sukces w pracy, dobre zdrowie czy szczęśliwy związek. Na Twoją każdą prośbę Archanioł Michał odpowie z bezinteresowną miłością i udzieli ci swojego anielskiego wsparcia.

Karty – Twój pośrednik w komunikacji z Archaniołem Michałem

Każda karta przedstawia wizerunek Archanioła Michała. Dzięki stonowanej, ciepłej grafice specjalnie dobranej do treści sentencji zawartej na karcie, Twój stróż przemówi do Ciebie ze zdwojoną siłą. Sentencja ta to rada od tego skrzydlatego dobroczyńcy. Pod rysunkiem zaś znajduje się modlitwa do Archanioła Michała, z której możesz skorzystać, by poprosić o pomoc lub podziękować za ofiarowane wsparcie. Możesz również czerpać z nich inspirację, by ułożyć własną, niepowtarzalną modlitwę na każdą okazję. Ta niezwykła talia kart daje Ci wiele możliwości wewnętrznego rozwoju, a także rozwijanie swojej intuicji.

Odkryj znaczenie każdej z kart

Do kart dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje znaczenie każdej z nich i sprawia, że bez problemu zinterpretujesz znaczenie tych małych dzieł sztuki. Dowiesz się z niej, w jaki sposób oczyścić talie kart, a także w jaki sposób przygotować ją do użycia i napełnić pozytywna energią. Zadawane przez Ciebie pytania lub wątpliwości zawsze przyciągną taka kartę, która stanowi odpowiedź na Twoje problemy. Dzieje się tak za sprawą ponadczasowego Prawa Przyciągania. Mówi się, że rzadko kiedy przydatność idzie w parze z aż takim potencjałem. W tym przypadku i jedno i drugie nie powinno nikogo zawieść.

Pozwól się otoczyć tą niezwykłą skrzydlatą ochroną.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ