Miłość z Niebios

Anielskie wsparcie w życiu

Tytuł oryginału: Love From Heaven
 • ISBN: 978-83-7377-775-0;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 200;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2016;
 • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
NW-Ewelina Kuryłowicz
0
1

Wsparcie z niebios

Anioły są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, towarzyszami i nauczycielami. Stale dbają o nas, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi. Czuwają nad nami, otaczają nas opieką i są strażnikami naszej duszy niezależnie od przekonań religijnych. Szepczą do nas i doradzają w różnych sytuacjach, kiedy potrzebujemy duchowego wsparcia.

Sprawdź, co Autorytet chciał przekazać Tobie

Lorna Byrne to międzynarodowa autorka bestsellerów, współczesna mistyczka, kobieta, której od dzieciństwa towarzyszą anioły. Cieszy się posiadaniem już ponad miliona wiernych czytelników na całym świecie, a jej książki przetłumaczono na 30 języków. Teraz dzieli się z czytelnikami swoim darem i sposobem, by pomóc zmienić ich dotychczasowe życie.

Kurs kochania siebie

W tej publikacji opisuje nie tylko fakt, że widzi anioły tak wyraźnie, jak innych ludzi, ale ujawnia również sekret, że dostrzega miłość jako siłę fizyczną. Dzięki temu stworzyła siedmiodniowy kurs, który pozwoli zmienić Twoje dotychczasowe życie. Uświadamia w nim, że im bardziej kochasz siebie, tym bardziej kochasz innych. Jeżeli uda Ci się uwolnić choć trochę czystej miłości, którą w sobie zamknąłeś, będziesz dużo szczęśliwszy, mniej skłonny do osądów i poczujesz się naprawdę spełniony. Zmieni się wówczas Twoje życie i wszystkich, którzy Cię otaczają.

Posłuchaj swoich aniołów

Książka podzielona jest na rozdziały, w których opisane są różne rodzaje miłości, m.in. do partnera, rodziny, rodzeństwa, rodziców, zwierząt, przyrody, a nawet świata. Autorka uświadamia w nich, że anioły są zawsze przy Tobie i jeśli tylko otworzysz się na ich głos, będziesz podejmować trafniejsze wybory życiowe i łatwiej przetrwasz najtrudniejsze chwile, a Twoje życie stanie się pełniejsze.

Poznaj moc niebiańskiej miłości.

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ