Modlitwy do świętych Uzdrowicieli – wydanie rozszerzone

  • ISBN: 978-83-7377-564-0;
  • Cena katalogowa: 19.90 zł;
  • Ilość stron: 132;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12.5 x 17.5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2012;
  • Nr wydania: III;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czy modlitwa do świętych uzdrowicieli czyni cuda? Terapie i uzdrawianie duchowe są na wyciągnięcie ręki

Modlitwy do świętych uzdrowicieli są nie tylko otwarciem się na łaskę Boga, ale jest również bardzo silną pozytywną energią. Odmawiając ją nijako „podłączamy się” do chrystusowego zbiornika pełnego miłości i energii. Fenomen modlitwy jest ogólnoświatowy, pomaga ona wszystkim bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. Modlimy się w różnych intencjach, np. o zdrowie (modlitwa o uzdrowienie), wstawiennictwo w ważnej sprawie (modlitwa wstawiennicza), dziękujemy za zesłane łaski (modlitwa dziękczynna), jak również wychwalamy w naszych modlitwach Boga (modlitwa uwielbienia). Dzięki wyjątkowemu zbiorowi modlitw w tej książce, nauczysz się, w jaki sposób się modlić się skutecznie. Poznasz wyjątkowe i skuteczne modlitwy, które po prostu działają. Dowiesz się, do kogo zwrócić się ze swoją intencją, aby została wysłuchana. To wszystko za sprawą Autora, który o uzdrawianiu i modlitwach wie niemal wszystko.

Skuteczne modlitwy do świętych Uzdrowicieli – starannie zebrane i przetłumaczone

Tadeusz Piotr Szewczyk to Wielki Mistrz Reiki oraz specjalista medycyny naturalnej. Ten wielki uzdrowiciel znaczną część życia poświęcił badaniu skuteczności modlitw i odnajdywaniu tych, które mają działanie uzdrawiające. Najskuteczniejszymi z nich podzielił się z nami w książce „Modlitwy do świętych Uzdrowicieli”, która jest efektem starannego przetłumaczenia ich z archaicznego języka starosłowiańskiego oraz precyzyjnego doboru słów, aby zachować odpowiedni dla nich rytm. Modlitwy staną się skuteczną terapią dla Twojej duszy. Przekonasz się, że techniki uzdrawiające, wspierane modlitwą mają niezwykłą moc.

Uzdrawiająca moc modlitwy. Poznaj skuteczne sposoby na uzdrawianie duchowe

Dzięki tej publikacji poznasz modlitwy o zdrowie i o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby oraz te, które pozytywnie wpłyną na Twoje oczy, pomogą przy bólu zęba lub głowy, a także skutecznie zbiją gorączkę. Jedne z nich pomagają w zerwaniu z nałogami, a inne wpływają wyjątkowo korzystnie na rozwój duchowy modlącej się osoby. W książce znajdują się również bardzo specjalistyczne modlitwy, takie jak te, które naprawiają życie małżeńskie, bo „pomagają w małżeństwie żonom przez mężów poniewieranym”, czy odpędzają szatana i uzdrawiają opętanych.

Dowiedz się, jak skierować życie na dobre tory i zadbać o rozwój duchowy

Niektóre z przytoczonych form zwracania się do siły wyższej mogą nie tylko uzdrowić, ale i wspomóc Cię w skierowaniu życia na właściwe tory. Na przykład, dzięki modlitwie o siłę oraz dodanie energii do pracy lub zagwarantowanie pokładów odwagi niezbędnych do zakończenia trudnych spraw. Znajdziesz tu również niezawodny sposób na uzyskanie przychylności nieba dla par bezskutecznie starających się o dziecko. Opisane tu techniki uzdrawiające maja niezwykłą skuteczność. Modlitwy możemy potraktować jak zamówienia, które wysyłamy do Stwórcy. Ponieważ kocha On w sposób bezwarunkowy wszystkie swoje dzieci, spełni każdą naszą prośbę. Wzmocnisz swoja pozytywna energię. Z tej książki dowiesz się, jak te prośby należy formułować, by mieć pewność, że zostaną dobrze zrozumiane i wysłuchane.

Modlitwy do świętych uzdrowicieli – pomogą także Tobie

Dowiedz się, która z modlitw o zdrowie ukoi ból, a jaka uzdrowi Twoje oczy, a która skutecznie zbije gorączkę. Jedne z nich pomagają w zerwaniu z nałogami, a inne mogą wspomóc pary starające się o dziecko. Znajdziesz tu również bardzo specjalistyczne modlitwy, jak chociażby tę, która pomaże w pokonaniu negatywnych oddziaływań innych.

Skorzystaj z uzdrawiającej siły modlitwy!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ