Niebiańskie znaki

Anielskie wskazówki do dokonywania życiowych wyborów

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-378-3;
 • Cena katalogowa: 19.90 zł;
 • Ilość stron: 172;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2011;
 • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Każdy ma swojego anioła

Zastanawiałeś się, jak wyglądałoby życie, gdyby każdy posiadał swojego osobistego przewodnika, który zawsze służyłby mu radą, pomocą, pocieszał w trudnych momentach, a także oferował swoje wsparcie zawsze, gdy tego potrzebujesz? Okazuje się, że nie są to tylko zwykłe marzenia, gdyż takie istoty istnieją. Są nimi aniołowie, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawą, że są oni wśród nas. Jak zatem manifestują swoją obecność i pomoc?

Czy poznałeś już swoich anielskich przewodników?

Jeśli pragniesz poznać sposób na uzyskanie pomocy od aniołów, to musisz koniecznie przeczytać tę książkę. Recepta jest prosta, wystarczy nauczyć się odczytywać znaki, które zostawiają Ci niebiańscy pomocnicy. Anioły za ich pomocą wskażą Ci drogę do rozwoju duchowego oraz poinstruują jak przetrwać przykre doświadczenia, a także otoczą Cię opieką.

Odkryj tajemnicę niebiańskich znaków

Jedyny sposób, w który mogą przekazać Ci swoją wiedzę to pozostawienie znaków – niebiańskich znaków. Są to wskazówki, wiadomości czy ostrzeżenia w formie cyfr, monet, chmur, piórek, muzyki. Czasem są one mało widoczne, czasami zaś bardzo rozpoznawalne, a jeśli masz trudność z odczytaniem wskazówki, możesz poprosić anioły o dodatkową pomoc. Jednak najważniejsze jest to, by umieć się na nie otworzyć, wtedy Twoje decyzje będą zgodne z osobistymi celami, a Ty poczujesz spełnienie wynikające z kroczenia właściwą drogą życiową.

Modlitwy do aniołów wzmocnią Twe prośby

W publikacji zostały przedstawione różne modlitwy, w zależności od tego, o co chcesz w danej chwili prosić i jakiego wsparcia potrzebujesz. Możesz modlić się o zdrowie, uzdrowienie, wyleczenie z chorób, miłość, pieniądze i sukces. Wzorując się na Autorce, możesz także ułożyć własne, według swojego uznania. Poniżej kilka wybranych:

Modlitwa za wyleczenie z choroby
Kochane Anioły,
Proszę Was o uzdrowienie na poziomie fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, intelektualnym oraz duchowym. Proszę Was o wskazówki, w jaki sposób mogę się wyleczyć w każdym z tych obszarów.

Modlitwa za rozwiązanie problemów w pracy
Kochane Anioły,
Dajcie mi proszę znak, dzięki któremu odnajdę satysfakcję w pracy lub zmienię zajmowane przeze mnie stanowisko na inne. Prowadźcie mnie proszę dalej – pomóżcie mi rozwiązać obecny problem lub pokażcie mi inne rozwiązanie.

Modlitwa za dobrobyt finansowy
Kochane Anioły,
Dziękuję Wam za Wasze przewodnictwo na drodze do finansowego dobrobytu. Przekażcie mi proszę znaki, dzięki którym moja sytuacja finansowa się poprawi oraz dzięki którym będę wiedział, że jesteście obok.

Poproś anioły o radę kiedy tylko potrzebujesz

Książka zawiera niezwykłe i bardzo wzruszające opowieści osób, którym udało się odczytać niebiańskie znaki i uzyskać anielską pomoc. Zaś Ty przy proszeniu o radę możesz posłużyć się licznymi modlitwami pomocnymi w kontakcie z aniołami. Wzmocnią one Twój przekaz i anielskie przewodnictwo. Bestsellerowa autorka (tym razem wraz z synem) przekazuje Ci tajemniczą wiedzę potrzebną do pracy z anielskimi istotami.

Twoje anielskie wsparcie

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ