Ocaleni przez anioły

Jak otrzymać anielskie wsparcie

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-513-8;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 328;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Niezawodne wsparcie z niebios, którego doświadczasz

Każdemu z nas zdarza się użyć sformułowania „coś musiało nade mną czuwać” lub „ktoś tam w górze musi mieć na mnie oko”. Choć możemy wypowiadać to w pełni automatycznie i nie przywiązywać do sensu tych zdań większej uwagi, kryje się za nimi wielka prawda. Doreen Virtue – światowej sławy specjalistka od komunikacji z aniołami – udowodniła, że rzeczywiście możemy liczyć na niezawodne wsparcie niebiańskich opiekunów.

Anioły są obecne w Twoim życiu

Ile razy znalazłeś się w jakiejś trudnej sytuacji czy to zdrowotnej czy rodzinnej? A może miałeś problemy w pracy, domu lub szkole, które nieoczekiwanie się rozwiązało, bo gorąco o to prosiłeś? Jeśli tak się stało, to wiedz, że nie był to czysty przypadek, tylko anioły wysłuchały Twoich próśb i wybawiły Cię z kłopotów. Każdy z nas bowiem posiada swojego własnego Anioła Stróża, który jest gotów zawsze nieść nam pomoc i otaczać swoją opieką. Jego zadaniem jest, byśmy zawsze czuli się bezpiecznie. Książka Doreen Virtue jest na to najlepszym dowodem.

Prawdziwe anielskie interwencje

W tej książce znajdziesz autentyczne relacje osób, które osobiście spotkały się z aniołami. Skrzydlaci pomocnicy przybywali zawsze wtedy, gdy byli naprawdę potrzebni, niejednokrotnie ratując ludziom życie bądź też wybawiając od poważnych kłopotów. Anioły występowały zarówno w roli lekarzy, jak i zapewniały bezpieczny powrót do domu. Znajdziesz tu również historie ludzi, którzy dzięki anielskiej inspiracji odmienili swój beznadziejny los. Dr Virtue opisuje również przypadki osób, którym zamiast aniołów pomogli ich… duchy bliskich zmarłych.

Twoje modlitwy mogą zostać wysłuchane

Dziesiątki świadectw zawartych w tej publikacji nie pozostawia wątpliwości – modlitwa przynosi pożądane skutki. Na Twoje wezwanie są gotowe przybyć nie tylko anioły, ale również duchowi nauczyciele z Jezusem na czele. Co więcej, Autorka również Tobie oferuje tygodniowy program, który uczyni Cię bardziej podatnym na anielskie podszepty i wskazówki płynące wprost z niebios. Dzięki temu rozwiniesz się duchowo, a Twoja wiara w magiczną moc aniołów się pogłębi. W publikacji znajdziesz praktyczne porady oraz modlitwy, które skutecznie pomogą Ci wzmocnić anielskie przewodnictwo.

Świat jest pełen trudności i zagrożeń. Dobrze mieć Anioła Stróża.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
  ZAPISZ SIĘ