Odpowiedź anioła – niebiańskie wsparcie w ziemskich problemach

Tytuł oryginału: Angel Answers
 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-583-1;
 • Cena katalogowa: 39.90 zł;
 • Ilość stron: 152;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2013;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Anioły, które pomagają w życiu

Czy kiedykolwiek pytałeś samego siebie „gdzie jest mój anioł stróż, kiedy go potrzebuję?” Nigdy nie jest za późno by zacząć dostrzegać anioły. Przekonała się o tym Autorka, która w wieku czterdziestu dwóch lat musiała się zmierzyć z trudnym rozwodem. Okazało się, że to niewątpliwie przykre doświadczenie stało się katalizatorem cudownych przemian w jej życiu. Wtedy właśnie po raz pierwszy odwiedził ją anioł. Od tej pory miała okazję wielokrotnie obcować z wysłannikami niebios, zwracać do archaniołów i własnego anioła stróża. W tej niezwykłej książce dzieli się z czytelnikami informacjami, które otrzymała od skrzydlatych opiekunów ludzkości.

Jak do rozwoju duchowego przyczyniają się aniołowie?

Na rynku istnieje wiele książek o ezoteryce i rozwoju duchowym, ale tylko ta zapewni czytelnikowi praktyczny klucz do komunikacji z istotami takimi, jak Archanioł Rafał czy Archanioł Gabriel. Już dziś możesz dowiedzieć się, kim są anioły, archaniołowie i anioły ciemności. Poznasz również nie tracące na aktualności sekrety ujawnione Autorce przez anioły pochodzące z zaginionej Atlantydy. Uzyskasz zupełnie nowe spojrzenie na sens istnienia karmy i tematy związane z rozwojem duchowym. Swoje własne życie zaczniesz dostrzegać w nowym, znacznie lepszym świetle.

Czy znasz imiona aniołów, którzy Ci sprzyjają?

Jeżeli pragniesz uzyskać bezcenną pomoc anielską, przydatne okażą się przedstawione przez autorkę praktyczne ćwiczenia, wizualizacje i modlitwy, dzięki którym poznasz imiona aniołów stróżów. Już dziś możesz dowiedzieć się, kim są anioły, archaniołowie i anioły ciemności. Dzięki tej książce o duchowości zrozumiesz, że istoty takie jak Archanioł Gabriel i Archanioł Rafał czekają właśnie na Ciebie. Musisz tylko wyciągnąć do nich dłoń.

Jak anioły pomagają ludziom?

Aby poznać odpowiedź na to pytanie, niekoniecznie trzeba zapisywać się na warsztaty rozwoju duchowego – wystarczy sięgnąć do książki. Wiele odpowiedzi, jakie znajdziesz w tej publikacji, nie dotyczy rzeczy wzniosłych, ale codzienności, z którą musimy się ciągle mierzyć. Anioły pomagają podejść w sposób dojrzały do kwestii związanych z rodzicielstwem, życiem uczuciowym i rodzinnym. Umożliwiają również dostrzeżenie celu życiowego, jaki jest pisany właśnie Tobie. Pozwalają także zrozumieć nauki płynące z niemiłych lub tragicznych zdarzeń, jakie spotykają nas i osoby nam bliskie.

Anielska odpowiedź na każde pytanie!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ