Św

Maryja Królowa aniołów. Jak uzyskać Jej wsparcie

Tytuł oryginału: Mary, Queen of Angels
 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-552-7;
 • Cena katalogowa: 29.90 zł;
 • Ilość stron: 216;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2012;
 • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Mariusz Golak
0
1

Czy wiesz, że jest ktoś, kto stale nad Tobą czuwa?

Podczas mierzenia się z codziennymi wyzwaniami dobrze jest mieć świadomość, że ktoś kocha nas bezwarunkową miłością i jest gotów odpowiedzieć na każde nasze wezwanie. Ktoś będący uosobieniem matczynej miłości, której pragniemy niezależnie od wieku czy przekonań. Priorytetem tej osoby jest wskazywanie nam właściwej drogi i ukazywanie wyjścia w sytuacjach na pozór beznadziejnych.

Poproś św. Maryję o pomoc, a uzyskasz wsparcie

Św. Maryja, bo o niej mowa, pragnie wyłącznie Twojego szczęścia i jest zdecydowana Ci pomóc w poradzeniu sobie z każdym pojawiającym się problemem. Wystarczy, że ją o to poprosisz i wsłuchasz się w otrzymywane odpowiedzi. Maryjna pomoc jest ogromna i może obejmować uzdrowienia na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym, zapewnienie rozwoju kariery i dostatku, a także wiele innych. Znacząco ułatwią Ci to te karty zawierające unikalne wizerunki maryjne i przesłania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W dołączonym do kart podręczniku znajdziesz rozszerzenia znaczeń kart, dzięki czemu każde otrzymane przesłanie będziesz w stanie dopasować do swojej aktualnej sytuacji.

Książka dla każdego

Publikacja ta, ugruntowana w religii pełna szacunku dla niej, dedykowana jest czytelnikom wszystkich wyznań. Opisana w niej św. Maryja jest idealną matką: opiekuńczą, tolerancyjną i współczującą. Jeśli tylko ją o to poprosisz, uzdrowi Cię Ona na poziomie emocjonalnym i fizycznym, zapewni Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz wskaże drogę wyjścia z trudnych sytuacji. Bez znaczenia, z jakim problemem się zmagasz, św. Maryja zawsze wysłucha Twoich próśb i może wybrnąć z trudnej sytuacji.

Cuda poparte faktami

Autorka przytacza poruszające historie wzięte z życia. Opowiada o ludziach, którzy spotkali Matkę Boską i doznali niesamowitych uzdrowień lub doświadczyli niezwykłych łask. Ty również możesz znaleźć się wśród nich! Dzięki dołączonym tradycyjnym i współczesnym modlitwom maryjnym każdy z nas może pogłębić swoją więź z Królową Aniołów. Mogą one stanowić dla Ciebie również inspirację do stworzenia własnej, niepowtarzalnej modlitwy, która będziesz odmawiał zawsze, gdy tylko poczujesz taką potrzebę. Możesz ją nosić przy sobie spisaną na kartce lub nauczyć się jej na pamięć i powtarzać ją w umyślę w trudnych chwilach.

Poznaj odpowiedź na każde pytanie

Niezależnie od tego, czy Twoje pytania będą dotyczyły zdrowia, sfery sercowej czy życia zawodowego, Matka Boska zawsze będzie miała dla Ciebie idealną odpowiedź. Dzięki poręcznemu formatowi kart będziesz w stanie z nich skorzystać w dowolnym miejscu i w każdym momencie, gdy poczujesz taką potrzebę. Wystarczy chwila skupienia by otrzymać niezawodną radę. Ponadto zapewnisz sobie opiekę i wsparcie dzięki figurkom Matki Boskiej. Z publikacji dowiesz się również, jakie są miejsca kultu maryjnego oraz maryjnych wizji. Dowiesz się, co oznacza Maryja w wizjach i snach, a także jakie są biblijne odniesienia do Matki Boskiej.Z racji tego, że Św. Maryja jest idealną matką, pomoże ona wszystkim swoim dzieciom, niezależnie na ich przekonania czy wyznania.

Usłysz głos Św. Maryi!

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ