Wrota kobiecości. Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy
Tytuł oryginału: Pussy: A Reclamation
  • ISBN: 978-83-7377-842-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Kobiety – gorsza płeć?

Nie jest tajemnicą, że kobiety są dziś niedoceniane w domu, pracy jak również w związkach. Takie działania ranią ich uczucia, przez co zbyt wiele z nich jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. Już nawet młode dziewczyny odczuwają te różnicę, tracąc swą kobiecość i całe pozytywne myślenie. W konsekwencji przestają spełniać swoje marzenia. A wszystko przez cipkę.

Potęga kobiecości

Jest ona uświęconą częścią ciała, której zabroniono nam czcić. Tymczasem stanowi ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka, pedagog i założycielka szkoły dla kobiet, stworzyła system, który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Oparła go na dekadach badań tysiącleci historii społecznej, kulturowej i ekonomicznej kobiet. Dzięki niej wiele czytelniczek odkryło w sobie kobiecy urok i pogłębiło swój rozwój osobisty oraz pokochało siebie.

Bycie kobietą – co to naprawdę znaczy?

Dzięki tej książce czytelniczki poznają kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończą wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeże jego piękno, świętość i siłę. Odczują, co to znaczy być prawdziwą kobietą. Nauczą się kontrolować i organizować swoje obowiązki, określą czas dla rodziny i znajomych, ale też wyznaczą pory na odpoczynek. Dowiedzą się, jak odzyskać zmysłowość oraz prawdziwą kobiecość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Posiądą sztukę flirtowania i uwodzenia, która sprawi, że przyciągną partnera o jakim marzyły i stworzą udany związek. Otrzymają skuteczne narzędzia i praktyki do uzdrowienia relacji, kariery, ciała i zaufania. Poradzą sobie w każdej kryzysowej sytuacji i nie dopuszczą do urastania spraw do poziomu problemów. Staną się promiennymi i wyjątkowymi kobietami, które pociągną za sobą tłumy i będą autorytetem dla innych.

Bestseller New York Timesa

„Co jakiś czas pojawia się świeży, przełomowy głos, który rodzi rewolucję w naszym sposobie myślenia, działania i odczuwania. Regena Thomashauer jest tym głosem. Ta genialna książka to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, która pragnie wejść w jej moc i żyć z przyjemnością i celem”.
– Kris Carr, autor bestsellerów New York Timesa

„Wrota kobiecości jest obowiązkową lekturą dla wszystkich kobiet. Słowa i mądrość Regeny pozwalają nam akceptować przyjemność i rozbudzać uśpione części naszej istoty. Ta książka oczyszcza wstyd, budzi natchnienie i prowadzi cię do zaufania sobie. Jestem głęboko poruszony tą książką i wiem, że będzie ona służyć niezliczonym kobietom na całym świecie. Dziękuję, Regena, potrzebujemy cię!”
– Gabrielle Bernstein, autor bestsellerów New York Timesa

„Praca Regeny była dla mnie odkrywcza. Jej badania, doświadczenie i wskazówki są niezbędne każdej kobiecie, która pragnie wcielić w nią całą swoją moc, siłę i szczęście. To książka, która może i zmieni twoje życie. ”
– Marie Forleo, założycielka B-School i twórczyni MarieTV

Rewolucja kobiecości.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ