Miejski mnich. Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój
  • ISBN: 978-83-7377-863-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak się nie pogubić w szalonych czasach?

Współczesny świat może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Każdego dnia musimy sprostać obowiązkom rodzinnym i zawodowym, dlatego z trudem znajdujemy czas, żeby zadbać o własne zdrowie, relacje i życiowe powołanie.

Zgubny natłok informacji

Rozwój technologii sprawił, że miriady informacji są na „kliknięcie” ręki, jednak to, na czym naprawdę nam zależy – poczucie spełnienia i satysfakcji – zdaje się nam umykać. Dobrze by było, gdybyśmy mogli odciąć się od świata i zaszyć wysoko w górach niczym mistrzowie zen, ale większość z nas nie ma takiej możliwości. Nic dziwnego, że robimy wszystko „po łebkach” do czasu, aż się wypalimy.

Możesz zmienić swoje życie tu i teraz!

Ta książka z łatwością kwestionuje to przekonanie. Wcale nie trzeba zamknąć się w samotni, żeby odnaleźć siebie i spokój ducha. Dzięki wytrwałemu treningowi można nauczyć się wstrzymywać czas, żeby naładować akumulatory i skupić się na tym, co jest w życiu najważniejsze, nawet w dzisiejszym chaotycznym świecie. Autor odkryje przed tobą sekret, jak zachować otwarte serce, umysł oraz poczucie wewnętrznej równowagi nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.

Nie zmieniaj świata, ale to, jak na niego reagujesz

Teraz i Ty poznasz niezawodny program na osiągnięcie duchowego mistrzostwa obejmujący proste rozwiązania i ćwiczenia, które zmienią Twoje życie na lepsze. Codziennie rozluźnisz się i odprężysz za pomocą wieczornej medytacji, ćwiczeń rozciągających i rytuałów ułatwiających zasypianie. Dzięki nim stres lub niedokończone sprawy nie będą w stanie zmącić nocnego odpoczynku. Co więcej, upewnisz się, że wszystkie układy i narządy w Twoim ciele miały szansę na regenerację.

Więcej korzyści niż myślisz

Ten bestseller New York Timesa pomoże Ci zachować pozytywne nastawienie nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poza wymienionymi wcześniej korzyściami poradzisz sobie ze zbyt szybkim procesem starzenia się organizmu i odmłodzisz swoje ciało. Co więcej, zamiast wymagania od ciebie radykalnych zmian, wnosi on praktyczne narzędzia zwiększające komfort w Twoim obecnym życiu. Bonusową zaletą przedstawionych technik jest uwolnienie się od uzależnień i detoks organizmu poprzez wyeliminowane toksycznych substancji. A to dopiero początek…

Coś dla ciała, coś dla ducha

Nauczysz się czerpać z fontanny wieczności, czyli zaczniesz panować nad czasem. Zrozumiesz, dlaczego ciągle jesteś zmęczony i brakuje Ci energii. Wyrwiesz się z życiowej stagnacji oraz podniesiesz swoją samoocenę. Pokonasz nadwagę i odbudujesz więź z naturą oraz przestaniesz czuć się samotny w otoczeniu innych ludzi. Wyeliminujesz także permanentny brak pieniędzy i opracujesz właściwe życiowe cele.

Zrób to dla siebie i dla świata

Ten świat Cię potrzebuje, dlatego powinieneś zrobić wszystko, żeby go nie zawieść i zacząć cieszyć się pełnią życia. Pedram Shojai to prawdziwy nowoczesny mnich, który nauczy Cię czerpać ze studni wieczności i pokaże, jak osiągnąć szczęście i spokój.

Dlaczego warto zaufać Autorowi?

Jest on twórcą portalu Well.org, producentem filmów Vitality (Witalność) i Origins (Początki) oraz współprowadzącym audycję internetową The Health Bridge. Jest uznanym mistrzem Chi Kung, licencjonowanym fitoterapeutą oraz doktorem medycyny orientalnej. Jest założycielem Taoistycznej Szkoły Alchemii. Prowadzi warsztaty i seminaria na całym świecie. Uzyskał święcenia duchowne w chińskim Klasztorze Żółtego Smoka. Mieszka w Południowej Kalifornii.
Skorzystaj więc z jego bogatej wiedzy i zmień swoje życie na lepsze.

Możesz pokonać stres i wszystkie trudności!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ