Miejski mnich

Fuzja tradycyjnej mądrości Wschodu z rytmem życia Zachodu, czyli jak zatrzymać czas, osiągnąć sukces oraz odnaleźć szczęście i spokój

  • ISBN: 978-83-7377-863-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 384;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Katarzyna Masłowska
0
1

Jak odnaleźć szczęście? Proste terapie na rozwój duchowy i osobisty, które sam codziennie zastosujesz

Wcale nie trzeba zamknąć się w klasztorze, żeby odbudować duchowość, odnaleźć szczęście i uzyskać spokój ducha. Niepotrzebne są też kosztowne terapie. Dzięki samodzielnemu treningowi, który proponuje w tej książce dr medycyny orientalnej, Pedram Shojai, dowiesz się jak sobie radzić ze stresem, wykorzystywać medytację, relaks i żyć pełnią życia. Poznasz metody, które pozwolą Ci wstrzymywać czas, żeby naładować akumulatory i skupić się na tym, co jest w życiu najważniejsze. Autor odkryje przed Tobą sekret, jak zachować otwarte serce i umysł oraz poczucie wewnętrznej równowagi nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.

Chroniczny stres – poznaj sposoby i terapie na jego pokonanie

Współczesny świat może niejednego przyprawić o zawrót głowy, ponieważ każdego dnia musimy sprostać obowiązkom rodzinnym i zawodowym. Blisko 800 procent Polaków twierdzi, że odczuwa stres codziennie. Duchowość, relaks i pozytywne myślenie schodzą często na dalszy plan. Dzieje się tak dlatego, że prawdziwe szczęście przesłaniają nam pieniądze i stałe szukanie motywacji do pracy i rozwoju osobistego. W tym poradniku nauczysz się, jak codziennie ćwiczyć i medytować, aby uzyskać spokój życia. Zaprezentowane techniki, pomocne w rozwoju duchowym, które bezpiecznie zastosujesz w domu i w pracy, nauczą Cię, w jaki sposób odpoczywać i poczuć więź z naturą i dbać o swój umysł. Brak energii i ciągłe zmęczenie przestanie być Twoim problemem, jeśli odkryjesz i zastosujesz zasady miejskiego mnicha.

Problemy ze snem i zdrowiem – pomogą Ci ćwiczenia oddechowe i medytacja

Ponad 50 procent Polaków ma problemy ze snem – tak wynika z badania przeprowadzonego w ramach Narodowego Programu Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego. Okazuje się też, że problem ten częściej dotyczy kobiet i nasila się z wiekiem. Wagę bezsenności podkreśla też Autor, twierdząc, że jest pokłosiem chronicznego stresu. Brak snu ma niekorzystny wpływ na umysł, zdrowie i wygląd, prowadzi często do zaburzeń odżywiania i problemów z nadwagą i otyłością. Dzięki informacjom i poradom zawartym w tej książce nauczysz się doceniać wagę nocnego wypoczynku i pozytywnego myślenia. Przede wszystkim odbudujesz więź z naturą i pozwolisz organizmowi na regenerację.

Dzięki tej książce dowiesz się jak:

– racjonalnie zaplanować obowiązki i ustalić priorytety, dbać o zdrowie i relaks
– skutecznie i bezpiecznie radzić sobie ze stresem w pracy i w domu,
– medytować – stosując opisane w książce ćwiczenia oddechowe i techniki relaksu,
– odnaleźć szczęście i uzyskać spokój ducha – wyznaczyć sobie cele i motywację, aby zrobić coś dla siebie,
– samodzielnie wyeliminować problemy ze snem i pozbyć się ciągłego zmęczenia,
– pokonać nadwagę,
– poprawić swoją samoocenę, zadbać o rozwój duchowy i pozytywne myślenie
– wyeliminować permanentny brak pieniędzy.

Już dziś wykorzystaj tradycyjną mądrość Wschodu

W swojej książce Dr Pedram Shojai połączył współczesne osiągnięcia medycyny zachodniej z pradawną wiedzą Wschodu oraz stworzył przełomowy i łatwy w obsłudze program, który ujmie Ci kilogramów, doda energii, poprawi jakość życia oraz pomoże zachować stoicki spokój w nawet najbardziej stresujących warunkach.

Pokonaj stres, bezsenność i dowiedz się jak odnaleźć szczęście, radość i pieniądze!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ