Narzędzia Prawa Przyciągania

Wykorzystaj EFT, Silva, Access Bars i medytacje, by osiągnąć każdy cel w swoim życiu

  • ISBN: 978-83-8171-452-5;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Monika Muszyńska
Paweł Uklejski
0
0

Czy istnieją skuteczne narzędzia Prawa Przyciągania?

Tę książkę, w porównaniu do innych publikacji o Prawie Przyciągania, wyróżnia ogromna pasja i siła wypływająca z każdego słowa. Autorce przyświecała idea wskazania i wyjaśnienia mechanizmów działania tego intrygującego prawa. Dlaczego? Abyś mógł skutecznie realizować jego założenia. Dzięki tej lekturze poznasz naukowe tezy i eksperymenty udowadniające istnienie Prawa Przyciągania, poparte osobistymi przeżyciami i przykładami z życia Autorki. W końcu jego mechanizm i zasady staną się dla Ciebie proste, gdyż zostały wyjaśnione w sposób naturalny i zrozumiały. Zaprezentowane w książce skuteczne narzędzia Prawa Przyciągania, takie jak Access Bars, Silva Intuition System, techniki EFT czy medytacje, pozwolą Ci dotrzeć do najgłębszych pokładów Twojej podświadomości. Rozbudzisz w sobie nie tylko intuicję, ale też twórczą moc pozytywnego myślenia. Wyzwalając umysł z ograniczających Cię nawyków, napełnisz się pozytywną energią i pojmiesz prawdziwe znaczenie Prawa Przyciągania. Pamiętaj, że przyciągasz do swojego życia to, o czym myślisz, czego pragniesz lub to, czego się obawiasz.

Poznaj plan na skuteczne zastosowanie Prawa Przyciągania

Być może już próbowałeś stosować Prawo Przyciągania, jednak zniechęcony brakiem efektów porzuciłeś swoje praktyki. Na szczęście Autorka – promotorka zdrowego podejścia do życia i pasjonatka naukowych teorii – wyjaśnia, jak skutecznie formułować i kierować pozytywne myśli, aby spełnić swoje marzenia. Przedstawia prosty 9-punktowy plan, którego stosowanie szybko wejdzie Ci w nawyk. W swojej książce zdecydowanie podkreśla, jak ważny jest rozwój duchowy i wiara w siłę wyższą. Omawia kluczowe znaczenie odpuszczenia i zaufania w procesie przyciągania do swojego życia szczęścia i sukcesu. Zwraca uwagę, że skupienie się wyłącznie na posiadaniu i materialnym aspekcie Prawa Przyciągania z pewnością nie przyniesie pożądanych efektów.

Jak EFT wspiera działanie Twoich myśli i świadomej intencji?

Autorka, oprócz szczegółowego wyjaśnienia mechanizmu Prawa Przyciągania, wskazuje skuteczne narzędzia, które mają na celu uwolnienie Twojego umysłu oraz pogłębienie rozwoju duchowego i intuicji. Jedną z takich sprawdzonych metod są techniki EFT, czyli Techniki Emocjonalnej Wolności. Możesz bezpiecznie zastosować je w domu, oczyszczając swój umysł z traum, a ciało z różnych dolegliwości. Opukując kolejne punkty akupunkturowe, skupiając się na odczuciach i myślach, wpłyniesz na własne przekonania i zmienisz nawyki. A to zdecydowanie przybliży Cię do świadomego kierowania intencji i skutecznego stosowania Prawa Przyciągania w życiu.

Wybierz najlepsze dla Ciebie narzędzia kreowania myśli

Główną zasadą Prawa Przyciągania jest świadome kierowanie intencji i myśli, aby przyciągnąć zdarzenia o tej samej pozytywnej wibracji. Dzięki informacjom zawartym w tej książce nauczysz się świadomie kreować swoją rzeczywistość, pozbędziesz się traum i fałszywych przekonań skumulowanych w Twojej podświadomości. Tylko pozytywna energia i pozytywne myślenie są w stanie przyciągnąć do Twojego życia dobre zdarzenia, szczęście i miłość. Jakie narzędzia rozwoju duchowego będą dla Ciebie najlepsze? W tej książce znajdziesz porady, jak skuteczne i bezpieczne stosować samodzielnie: zabieg rozładowujący stres Access Bars, techniki EFT, Silva Intuition System, jak również afirmacje i medytacje. Te wszystkie metody mają na celu osiągnięcie przez umysł stanu alfa, który umożliwi Ci skuteczne zastosowanie Prawa Przyciągania w praktyce.

Osiągnij życiowe cele dzięki skutecznym narzędziom Prawa Przyciągania!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ