Odchudzanie i prawo przyciągania

Jak osiągnąć i utrzymać idealną figurę

  • ISBN: 978-83-7377-435-3;
  • Cena katalogowa: 24.20 zł;
  • Ilość stron: 176;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Możesz jeść to, co lubisz i wyglądać tak, jak chcesz

Do serii Sekret Prawo Przyciągania dołączyła książka, na którą zapewne czekało wielu czytelników – działanie potężnego Prawa w aspekcie osiągania doskonałej sylwetki: „Odchudzanie i Prawo Przyciągania”. Rozwiewa ona wszelkie paradoksy stosowania dobrze skomponowanych, indywidualnie układanych diet, które u niektórych ludzi po prostu nie działają i genetyka nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego?

Kluczowy element podczas odchudzania – psychika

Elementem brakującym w podejściu do tego tematu, jakim jest odchudzanie jest psychika. To właśnie przekonania, które posiadamy kreują naszą rzeczywistość i nas samych. Kiedy Ty wierzysz, że za duża ilość jedzenia tuczy, to kiedy zjesz za dużo – tyjesz (przy czym „za dużo” jest tylko Twoim bardzo subiektywnym stwierdzeniem). Jeśli uważasz, że masz genetyczne skłonności do tycia, będziesz tyć, choćby z powietrza… Analogicznie wygląda to w drugą stronę. Jeśli wierzysz, że po zjedzeniu pączka, frytek czy pizzy nie utyjesz i nie zaszkodzi yo Twojej figurze, tak właśnie się stanie. Twoja wiara w te przekonania trafia do Twojej świadomości, a Ty przyjmujesz ją jako prawdę i to zaczyna działać. Na tym polega Prawo Przyciągania.

Każda myśl i przekonania wywołują emocje

Emocje są bardzo ważne w procesie odchudzania. To od nich zależy, czy uda Ci się zrzucić wagę lub może przytyjesz. Dzieje się tak dlatego, że każda myśl, na której skupiasz uwagę, wywołuje pewne emocje. Jeśli będziesz myśleć, że jesteś gruba, możesz czuć się ze soba źle, być przygnębiona, zniechęcona, zła czy bezsilna. To bardzo różne negatywne emocje, wywołane tylko przez jedną myśl. Są one odbierane przez Twój system nerwowy, który następnie są przetwarzane w hormony odpowiadające za tycie lub chudnięcie.

Twoja wyobraźnia pomoże Ci osiągnąć cel

Wszystkie myśli i wyobrażenia na temat wagi, odchudzania i tycia pochodzą z Twojej wyobraźni. Wszystko, co Cię spotyka bez przerwy analizujesz w swojej głowie. To, że zamiast schudnąć ciągle tyjesz również pochodzi z Twojej wyobraźni. Dzięki tej książce nauczysz się generować w sobie głębokie, wewnętrzne pragnienie, by schudnąć. Pomogą Ci w tym wizualizacje, czyli ciągłe myślenie o tym pragnieniu. Ważne jest, żeby skupić myśli na tym, czego chcesz, a nie odwrotnie. Przepełniająca Cię radość z osiągnięcia zamierzonego celu sprawi, że będziesz czuła się stale zmotywowana do działania i szczęśliwa.

Zmień przekonania, a Twoja figura pozostanie na zawsze taka, o jakiej marzysz

Autorka wiedzę na jego temat zdobyła uczestnicząc w wykładach samej Esther Hicks i teraz wykorzystuje ją na co dzień. Stosując odpowiednie podejście psychiczne bez pomocy środków farmakologicznych zachowuje doskonałe zdrowie i wymarzoną figurą.
Skorzystaj z zestawu ćwiczeń do pracy nad przekonaniami i emocjami, który Autorka przygotowała tak, by korzystać z nich tak często jak potrzebujesz. Znajdziesz tu także wiele opisów badań i eksperymentów (w tym o efekcie placebo) potwierdzających fakt, że Prawo Przyciągania doskonale działa także w odchudzaniu.

Przyciągnij idealną figurę i jedz co chcesz

 

Patroni:

    ZAPISZ SIĘ