Dusza Kobiety

Ego Mężczyzny

  • nakład wyczerpany
  • ISBN: 978-837377-377-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: III;
  Janusz Nawrocki
  NW-Magdalena Kuźmiuk
  0
  1

  Zrozumieć kobietę/Zrozumieć mężczyznę

  Popularny żart mówi, że są dwa sposoby aby zrozumieć kobietę: pierwszy nie działa, a drugi nie istnieje. Żarty żartami ale czy to prawda? Czy zrozumienie kobiety graniczy z cudem, a jego sekret jest tak pilnie strzeżony jak lokalizacja Bursztynowej Komnaty? Czy skomplikowanie wpisane jest w naturę kobiety i kobiecość? Prawdopodobnie każdy mężczyzna, z różnym powodzeniem chociaż raz starał się rozwikłać tą zagadkę.

  Sytuacja zupełnie odwraca się w przypadku zrozumienia mężczyzny. Podobno jest to bardzo proste, bo i mężczyzna jest nieskomplikowany. Do szczęścia wystarczy mu niewiele, nie rozwodzi się nad uczuciami, jest zadaniowy. A może to tylko uproszczony punkt widzenia kobiety? Może za fasadą męskości kryje się coś zupełnie innego? A może po prostu stereotypy i generalizacja krzywdzą obie płci?

  Dwa punkty widzenia

  Dusza kobiety. Ego mężczyzny to nietypowy poradnik, ponieważ nic nie jest tu podane Czytelnikowi na tacy. Książka stanowi beletrystyczny i osnuty na prawdziwych wydarzeniach zapis pewnej terapii. Jest to książka o kobiecie i mężczyźnie, przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jedna historia pokazana z dwóch punktów widzenia – pragnącej miłości i bliskości Hanny oraz stojącego przed trudną decyzją Krzysztofa. Czytając tę książkę nie zatrzymuj się na jednym punkcie widzenia, przeczytaj całość, wtedy łatwiej zrozumiesz partnera. Ta książka, tak samo jak kobieta i mężczyzna jest jak jin i jang, które uzupełniają się tworząc jedną całość.

  Jak odnaleźć siebie?

  Elżbieta Liszewska, psycholog i terapeuta, specjalizujący się w indywidualnym rozwoju osobowości, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pokazuje nam jak odnaleźć siebie. Jak dzięki zaprezentowanym metodom odnaleźć szczęście, dojść do prawdy i osiągnąć spełnienie, jak znaleźć drogę do świadomego życia. Opowieść ta, uczy tolerancji, miłości, bliskości oraz pozwala zrozumieć, że wszystko w życiu ma sens, i że wszystko zależy tylko od nas. Możesz to osiągnąć dzięki pracy nad sobą i pokonywaniu barier, które blokują Cię w dotarciu do wymarzonego celu.

  Nigdy nie jest za późno na zmianę

  To nie tylko mądra, ale i ciekawa historia, która może posłużyć Ci za zwierciadełko, w którym zobaczysz siebie lub bliskich. Możesz traktować ją jako poradnik lub odczytać jako przestrogę. Jednak na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie – albo przyjemną lekturę albo wskazówkę na kolejne dni Twojego życia. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Twoje nowe, lepsze życie może rozpocząć się właśnie teraz.

  Uwierz w miłość i zacznij żyć!

   • nakład wyczerpany

    

   Patroni:

    ZAPISZ SIĘ