Nieśmiertelność duszy – podróż między wcieleniami

Tytuł oryginału: The survival of the soul
  • ISBN: 978-83-7377-512-1;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: II;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Co czeka na nas po Drugiej Stronie?

Z pewnością często zadawałeś sobie pytania na temat życia po życiu, tego, co nas czeka po śmierci, czy należy się jej bać oraz zastanawiałeś się, czy dusza ludzka jest nieśmiertelna. Teraz możesz poznać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię kwestie. Wszystko to za sprawą Autorki, która posiada zdolności parapsychologiczne i jest jasnowidzącym medium. Lisa Williams posiada niezwykłą umiejętność komunikowania się ze zmarłymi. Ten dar pozwala jej zrozumieć sens życia i pomagać wielu ludziom na całym świecie.

Wiecznie podróżująca dusza

Książka ta jest wyjątkowa, ponieważ potwierdza nie tylko istnienie świata ducha, ale dokładnie przedstawia drogę duszy przez kolejne wcielenia. Ta podróż trwa nieprzerwanie, a my – w obecnej postaci – zdajemy się być jedynie „wykonawcami” pewnych z góry ustalonych zadań. To dusza zawiera kolejne kontrakty na życie, w których dostajemy lekcje, jakie zgodziliśmy się nauczyć na Ziemi.

Dusza, nawiedzenia i duchy

Gdy dusza opuszcza ciało, jest wolna od wszelkich ograniczeń, bólu, cierpienia i problemów, jakie napotkała na drodze życia. Jest przygotowana do odejścia na Drugą Stronę, ale przede wszystkim musi chcieć odejść. Jeśli tak się nie dzieje, duchy, które nie przeszły w stronę Białego Światła stale są obecne na Ziemi. Często jest tak, że same dusze nie zdają sobie z tego sprawy i zakłócają porządek innym żyjącym. Autorka opisuje sytuacje, których sama była świadkiem i wyjaśnia, jak można pomóc duszy dostać się na tamten świat.

Sekrety na temat życia po życiu już ujawnione

Dzięki tej publikacji poznasz sekrety, które zgłębiła Autorka, a które stale intrygują ludzkość. Dowiesz się, co dzieje się z nami po śmierci i jakie są dalsze losy naszej duszy. Poznasz prawdziwe znaczenie życia po życiu i odkryjesz, co robią dusze między kolejnymi wcieleniami. Zrozumiesz, że losy naszego obecnego wcielenia są określone już przed urodzeniem i determinują nasze działania. Wszystko, czego chciałeś dowiedzieć się o świecie duchów teraz jest bliżej, niż myślisz. Mnóstwo pytań, na które teraz możesz znaleźć odpowiedź. Z ziemskiej perspektywy nie wszystko wydaje się jasne, dlatego dzięki tej książce wiedzę o wędrówce duszy masz w zasięgu ręki.

Zacznij świadomie planować swoje podróże

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ