Nieśmiertelność duszy – podróż między wcieleniami

Tytuł oryginału: The survival of the soul
  • ISBN: 978-83-8171-681-9;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Co czeka nas po śmierci – odkryj odpowiedź na odwieczne pytania

Wielu z nas zadaje sobie pytania dotyczące życia po życiu. Zastanawiamy się, co czeka nas po śmierci i czy dusza jest nieśmiertelna. Skąd biorą się te pytania? Jedni kierują się ciekawością, inni strachem przed nieznanym. Zwykle pozostają one bez odpowiedzi. Jednak teraz możesz je poznać. Wszystko za sprawą Autorki tej książki, znanej i cenionej medium, która ma niezwykłe zdolności w zakresie parapsychologii. Otóż Lisa Williams posiada umiejętność komunikowania się ze zmarłymi. Ten dar pozwala jej pomagać wielu ludziom na całym świecie. W jaki sposób? Przede wszystkim pomaga oswoić strach przed nieznanym i zrozumieć sens istnienia. Pokazuje, co dzieje się z duszą po śmierci ciała fizycznego i jak przygotować się na przejście do nowej formy istnienia. Lektura tej książki sprzyja pogłębieniu duchowości i zwiększeniu świadomości dotyczącej życia po śmierci. Zyskując nową wiedzę, zyskujemy też nową perspektywę dla rozwoju duchowego.

Poznaj sekrety życia po życiu dzięki ezoteryce i parapsychologii

Książka ta w wyjątkowy sposób łączy niezwykłą wiedzę z dziedziny ezoteryki i parapsychologii oraz osobiste doświadczenia i przeżycia Autorki. W ten sposób nie tylko zyskuje na wiarygodności, ale też stanowi wciągającą lekturę. Znaleźć w niej można dokładnie przedstawioną drogę duszy przez kolejne wcielenia. Każdy etap tej podróży został szczegółowo opisany, poczynając od inicjacji, a kończąc na spotkaniu z Bogiem. Podróż ta trwa nieprzerwanie, a my – w obecnej postaci – jesteśmy jedynie „wykonawcami” z góry ustalonych zadań. To nasza dusza zawiera kontrakty na życie, podczas których otrzymujemy kolejne lekcje. Wnoszą one naszą duchowość na wyższy poziom i napędzają rozwój. Na każdym kroku Autorka podkreśla rolę pozazmysłowej intuicji jako jednego z najważniejszych narzędzi poznania. Częstokroć to właśnie intuicja stanowi nieodzowny drogowskaz ułatwiający poruszanie się po świecie duchów.

Podróż duszy na drodze do rozwoju duchowego

Gdy dusza opuszcza ciało, staje się wolna od wszelkich ograniczeń, bólu, cierpienia i problemów, jakie napotkała na drodze życiowej. Jest przygotowana do odejścia na Drugą Stronę, ale przede wszystkim musi chcieć odejść. Jeśli tak się nie dzieje, duchy, które nie odeszły w stronę Białego Światła, stale są obecne na Ziemi. Często jest tak, że dusze nie zdają sobie z tego sprawy i zakłócają spokój żyjącym. Autorka wyjaśnia, jak można w tej sytuacji pomóc im dostać się na tamten świat. To ważna wiedza, zważywszy na fakt, że nasz świat materialny nieustannie przenika się ze światem duchowym.

Tajemnice życia po śmierci wreszcie zostały ujawnione

Dzięki tej fascynującej publikacji poznasz odwieczne sekrety ludzkiej duchowości. Autorka, korzystając ze swojego daru, który uczynił ją znanym medium, ujawnia, co czeka nas po śmierci i czy dusza jest nieśmiertelna. W ten sposób zrozumiesz prawdziwy sens życia po życiu, widziany z perspektywy ezoteryki. Jednocześnie odkryjesz, co robią dusze między kolejnymi wcieleniami, i poczujesz moc pozazmysłowej intuicji. Pewnie zaskoczy cię, że losy naszego obecnego wcielenia są określone już przed urodzeniem i determinują wszystkie późniejsze poczynania. Wszystko, czego chciałeś dowiedzieć się o świecie duchów i życiu po śmierci, znajdziesz właśnie w tej książce. Z ziemskiej perspektywy nie wszystko wydaje się jasne i oczywiste, dlatego warto skorzystać z pomocy medium, by zyskać nowy, mocny impuls do rozwoju duchowego.

Dowiedz się, co czeka nas po śmierci i czy dusza jest nieśmiertelna!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ