Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii - Okładka książki
Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

W zdrowym ciele zdrowy duch. Poznaj metody autoterapii zebrane przez profesjonalistkę i połączone w unikalny program, przywracania równowagi w organizmie. Poprzez uzdrawianie swoich przekonań, osiąganie samoakceptacji i wybaczanie poradzisz sobie ze schorzeniami natury fizycznej i mentalnej. Zdrowa dusza – zdrowe ciało!

  • ISBN: 978-83-7377-657-9;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;

Zdrowie to równowaga

Zdrowie dotyczy nie tylko sfery fizycznej, ale również emocjonalnej i duchowej. Dopiero wprowadzenie harmonii na wszystkich powyższych poziomach gwarantuje osiągnięcie równowagi w organizmie, a co za tym idzie, również uwolnienie się od nękających nas chorób oraz zapobiegnięcie tym schorzeniom, które mogłyby u nas wystąpić w przyszłości. Jak to jednak zrobić? Z odpowiedzią przychodzi Lesława Jaworowska i opracowany przez nią program autoterapii o nazwie „Zdrowa Dusza”.

Bóg a Twoja świadomość

W niniejszej książce Autorka prezentuje metody pracy nad swoimi emocjami i wynikające z nich możliwości rozwoju. Dowiesz się z niej, co ma wspólnego struktura Twojej świadomości z Bogiem oraz poznasz powiązania świata fizycznego z energetycznym. Zaznajomisz się z wpływem czakr na poszczególne narządy oraz uświadomisz sobie, jakie wydarzenia mogą zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych.

Wykorzystaj emocje do rozwiązywania problemów

Autorka ujawnia, dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem, oraz do czego może prowadzić wypieranie się swoich cech. Wyjaśnia, jak wykorzystać własne emocje do rozwiązywania problemów, w tym tych zdrowotnych oraz prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich. Dzięki niej możemy wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji, wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. W książce znajdziesz też ankietę umożliwiającą diagnozę problemów i rozpoczęcie nad nimi pracy.

Zdrowa dusza – zdrowe ciało!

ZAPISZ SIĘ