Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii
  • ISBN: 978-83-7377-657-9;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Zdrowie to równowaga

Czy wiesz, że to, co dzieje się w Twoim życiu jest wynikiem tego, co dzieje się na wszystkich trzech poziomach Twojej osobowości? Żeby doszło do jakiegoś wydarzenia, wszystkie trzy części (świadomość, podświadomość i nadświadomość), muszą pragnąć tego równie mocno. Natomiast my, uzmysłowiamy sobie pragnienia tylko jednej z nich – świadomości i tylko z nią się utożsamiamy. Niestety cierpi na tym nasze zdrowie, zarówno w sferze fizycznej, ale również emocjonalnej i duchowej. Dopiero wprowadzenie harmonii na wszystkich powyższych poziomach gwarantuje osiągnięcie równowagi w organizmie, a co za tym idzie, również uwolnienie się od nękających nas chorób oraz zapobiegnięcie tym schorzeniom, które mogłyby u nas wystąpić w przyszłości. Jak to jednak zrobić?

Ograniczenia są w nas

Lesława Natalia Jaworowska, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego i terapeutka Radykalnego Wybaczania tą publikacją pragnie przybliżyć Ci swoją autorską metodę rozwoju i autoterapii o nazwie „Zdrowa Dusza”. Prezentuje w niej metody pracy nad swoimi emocjami i wynikające z nich możliwości rozwoju osobistego i duchowego. Dowiesz się z niej czym jest osobowość, w jaki sposób struktura Twojej świadomości połączona jest z Bogiem, jak wyglądają powiązania świata fizycznego z energetycznym. Zaznajomisz się z wpływem czakr na poszczególne narządy, uświadomisz sobie, czym grozi blokada energetyczna w meridianach, za co odpowiada czakra gardła oraz jakie wydarzenia mogą zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych.

To, czego nie akceptujemy, rządzi naszym życiem

W tym wyjątkowym poradniku Autorka ujawnia z czego bierze się brak samoakceptacji i dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem. Szczegółowo opisuje rodzaje emocji i rozkłada każdą z nich na części pierwsze. Pokazuje w jaki sposób wykorzystać je do rozwiązywania problemów oraz akceptacji własnej osobowości. Prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby eliminowania się każdego z nich. Ulgą w cierpieniu będzie zastosowanie sprawdzonej techniki jaką jest „Zdrowa Dusza” wraz z jej wyjątkowymi metodami np. ankietą umożliwiającą diagnozę problemów i rozpoczęcie pracy nad nimi. W książce zamieszczone zostały również autentyczne doświadczenia pracy pacjentów z tą skuteczną autoterapią.

Zdrowa dusza – zdrowe ciało!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ