Zdrowa dusza

Nowe metody autoterapii

  • ISBN: 978-83-7377-657-9;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2014;
  • Nr wydania: I;
  Mariusz Warda
  Paweł Uklejski
  0
  1

  Zdrowa dusza = zdrowe ciało

  Czy wiesz, że to, co dzieje się w Twoim życiu jest wynikiem tego, co dzieje się na wszystkich trzech poziomach Twojej osobowości? Żeby doszło do jakiegoś wydarzenia, wszystkie trzy części (świadomość, podświadomość i nadświadomość), muszą pragnąć tego równie mocno. Natomiast my, uzmysłowiamy sobie pragnienia tylko jednej z nich – świadomości i tylko z nią się utożsamiamy. Niestety cierpi na tym nasze szczęście oraz zdrowie, zarówno w sferze fizycznej, ale również emocjonalnej i duchowej. Zdrowa dusza i wprowadzenie harmonii na wszystkich poziomach gwarantuje osiągnięcie równowagi w organizmie, a co za tym idzie, również uwolnienie się od nękających nas chorób. Jak to jednak zrobić?

  Skuteczne metody autoterapii – zastosuj je w swoim życiu i osiągnij szczęście

  W niniejszej książce Autorka prezentuje terapie – metody pracy nad swoimi emocjami i wynikające z nich możliwości rozwoju duchowego i osobistego. Dowiesz się z niej, co ma wspólnego struktura Twojej świadomości z Bogiem oraz poznasz powiązania świata fizycznego z energetycznym. Zaznajomisz się z wpływem czakr na poszczególne narządy oraz uświadomisz sobie, jakie wydarzenia mogą zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Skutecznie pomoże Ci w tym opisana w tej książce metoda rozwoju (osobistego i duchowego) i autoterapii o nazwie Zdrowa Dusza. Sięgniesz w głąb podświadomości, dzięki czemu lepiej poznasz swoja duszę i emocje.

  Ograniczenia są w nas – poznaj metody autoterapii i pracy z emocjami

  Lesława Natalia Jaworowska, Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego i terapeutka Radykalnego Wybaczania tą publikacją pragnie przybliżyć Ci swoją autorską metodę rozwoju i terapii o nazwie „Zdrowa Dusza”. Prezentuje w niej metody pracy nad swoimi emocjami i wynikające z nich możliwości rozwoju osobistego i duchowego. Dowiesz się, czym jest osobowość, w jaki sposób struktura Twojej świadomości połączona jest z Bogiem. niewątpliwie przekonasz się, jak wyglądają powiązania świata fizycznego z energetycznym. Zaznajomisz się z technikami uzdrawiania czakr. Dzięki temu uświadomisz sobie, czym grozi blokada energetyczna w meridianach. Dodatkowo będziesz już wiedział, za co odpowiada czakra gardła oraz jakie wydarzenia mogą zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych.

  Zdrowa dusza – poznaj i bezpiecznie zastosuj autorską metodę autoterapii

  W tym wyjątkowym poradniku Autorka ujawnia, skąd bierze się brak samoakceptacji i dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem. Szczegółowo opisuje rodzaje emocji i rozkłada każdą z nich na części pierwsze. Pokazuje, w jaki sposób wykorzystać je do rozwiązywania problemów oraz akceptacji własnej osobowości. Prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby eliminowania się każdego z nich. Ulgą w cierpieniu będzie zastosowanie sprawdzonej techniki jaką jest „Zdrowa Dusza” wraz z jej wyjątkowymi metodami. W książce zamieszczone zostały również autentyczne doświadczenia pracy pacjentów z tą skuteczną autoterapią. Uzdrowisz swoje czakry i odblokujesz meridiany.

  Ankieta „Zdrowa dusza” – nauczysz się uzdrawiania duchowego, uzdrawiania czakr i swoich emocji

  W tej książce znajdziesz niezwykle pomocną ankietę, dzięki której samodzielnie przeanalizujesz swoje zachowania i towarzyszące im emocje. Co ważne, możesz taką ankietą posługiwać się wielokrotnie i wracać do wcześniejszych wydarzeń i stanów emocjonalnych. Pozwoli Ci to na samodzielne i skuteczne uzdrawianie duchowe. Autorka szczegółowo opasuje metody pracy z kwestionariuszem, która pozwoli na zdiagnozowanie źródeł problemu. Negatywne emocje mogą tkwić w nas samach. Dlatego warto dowiedzieć się, w jaki sposób możesz je przeżyć i uzdrowić swoje życie.

  Zdrowa dusza – zdrowe ciało. Zastosuj autoterapię i osiągnij szczęście

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ