Boski Lekarz. Wydanie rozszerzone

Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

  • ISBN: 978-83-8301-070-0;
  • Cena katalogowa: 189.90 zł;
  • Ilość stron: 608;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5x24;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Książka dostępna w oprawie miękkiej i twardej

Boski Lekarz – nowe, rozszerzone wydanie. Oczyszczanie, leczenie, uzdrawianie

To najbardziej aktualne wydanie książki Boski Lekarz, która otwiera drzwi do leczniczej wiedzy z niebios, pozwalającej dużej rzeszy ludzi znaleźć odpowiedzi, dostąpić uzdrowienia i odzyskać swoje życie. Niezależnie od tego, czy ta poprawiona i rozszerzona edycja Boskiego Lekarza jest dla ciebie nowością, czy też jesteś wiernym czytelnikiem całej serii książek Boskiego Lekarza, wiedz jedno: lecznicza moc treści z tej publikacji została potwierdzona i dobrze udokumentowana. Ludzie z całego świata, którzy próbowali wszystkiego, co ma do zaoferowania współczesna medycyna i nauka, dają temu świadectwo. Informacje, które znaleźli w tej książce, pozwoliły im rozpocząć nowe życie w zdrowiu. To czas, byś otrzymał dostęp do najbardziej teraz potrzebnej – i ponadczasowej – wiedzy o uzdrowieniu. Informacje, które znajdziesz w tej książce, nie dotyczą jedynie wirusów. Dowiesz się również o innych zagrożeniach obecnych w naszym otoczeniu, przed którymi będziesz w stanie się uchronić.

Oczyszczanie organizmu według Boskiego Lekarza – nowe sprawdzone metody

Rozszerzone wydanie tej książki powstało po to, abyś dowiedział się, jak możesz ochronić siebie i swoich bliskich. Poznasz nowe zasady oczyszczania organizmu według Boskiego Lekarza. Odkryjesz metody na wzmocnienie swojego ciała tak, by wirusy przestały stanowić istotne zagrożenie. Przeczytasz nie tylko o uniwersalnych zasadach leczenia według Boskiego Lekarza, ale również dowiesz się wielu nowych informacji, dotyczących problemów, z którymi się obecnie zmagamy. Nawet jeśli przeczytałeś już pierwsze wydanie Boskiego Lekarza, warto byś dokładnie przestudiował i tę edycję, ponieważ jest ona wzbogacona o wiele nowych przemyśleń i koncepcji. Przede wszystkim po tej lekturze będziesz umiał bronić się przed wirusami, również przed COVID-19. Oczyszczając organizm według Boskiego Lekarza, pozbędziesz się dolegliwości, które cię dotykają. Pomoże ci w tym sok z selera naciowego, na którego przepis znajdziesz w książce.

Odświeżona lista suplementów wraz z dawkowaniem na przewlekłe schorzenia i ich skutki – oczyść swój organizm według Boskiego Lekarza

Ponieważ dostępność i jakość suplementów diety z czasem mogą ulegać zmianom, protokoły suplementacji zawarte na końcu każdego rozdziału zostały odświeżone. Obecnie protokoły są zgodne z tymi opisanymi w książce Uzdrawiające oczyszczanie organizmu według Boskiego Lekarza. W książce znajdziesz zupełnie nowy rozdział będący poradnikiem stosowania suplementów. Zawiera on szczegółową instrukcję wsparcia odporności z zastosowaniem szokowych terapii cynkiem i witaminą C. Dowiesz się, czym są choroby autoimmunologiczne i co powoduje alergie. Znajdziesz również rozwiązanie tych problemów.  Choroby tarczycy, cukrzycę czy stwardnienie rozsiane można pokonać dietą oczyszczającą.

Przepisy do wykorzystania w 28-dniowej terapii oczyszczającej według Boskiego Lekarza

W książce znajdziesz ilustrowane przepisy na lecznicze dania, które stanowią wyjątkowe wsparcie i motywację. Poznasz też 28-dniowy program terapii oczyszczającej (która jest również terapią antywirusową – tak jak każdy program oczyszczający Boskiego Lekarza). Oczyszczanie oznacza równocześnie pozbywanie się dolegliwości. Boski Lekarz podpowiada również, jak pokonać choroby przewlekłe czy autoimmunologiczne i uznaje je za całkowicie uleczalne. Ta ogromna popularność jego metod przekłada się na ilość uzdrowień. Z książki dowiesz się, jak pokonać alergie, przerost Candidy, choroby tarczycy, cukrzycę czy stwardnienie rozsiane. Poznasz techniki oczyszczania organizmu według Boskiego Lekarza oraz dietę oczyszczającą. Odkryjesz leczniczą moc soku z selera naciowego i usuniesz toksyny z organizmu.

Uzdrowienie duszy, duchowe wsparcie z niebios i sposoby na stres – od Ducha Współczucia

Anthony William swoją wiedzę czerpie od Ducha Współczucia, który podpowiada mu przyczyny chorób. Większość problemów ze zdrowiem powodują wirusy, wobec których medycyna konwencjonalna pozostaje bezsilna. Dlatego opisane w książce metody Boskiego Lekarza cieszą się ogromną popularnością i są skuteczne. Jednak Duch Współczucia poświęca sporo uwagi zachowaniu pozytywnego nastawienia, podając sposoby na stres. Pomogą ci w tym nowe, poszerzone medytacje i techniki uzdrawiania duszy. Poznasz potężne techniki, które możesz stosować nawet bez wychodzenia z łóżka. Sięgaj po nie w chwilach, kiedy poczujesz potrzebę połączenia się z miłością, uziemienia i wycentrowania.

Uzdrawiające metody Boskiego Lekarza – medycyna przyszłości

W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na swoje zwyczaje żywieniowe i rodzaj stosowanej diety. Jest to publikacja dla wszystkich tych, którzy chcą poznać najbardziej zaawansowaną wiedzę dotyczącą leczenia chorób przewlekłych oraz dietę oczyszczającą. Nie wszystkie metody opisane w tej książce są znane współczesnej medycynie. Niektóre teorie wyprzedzają nasze czasy, ale już są stosowane przez lekarzy w wielu krajach.

Skorzystaj z medycyny przyszłości

„Anthony William jest szczerze oddany swojej misji dzielenia się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi potrzebującymi wyleczenia. Jego empatia i pragnienie dotarcia ze swym przesłaniem do jak największej liczby ludzi, by pokazać im, jak mogą samodzielnie odzyskać zdrowie, jest czymś co inspiruje i dodaje otuchy. W dzisiejszym świecie, tak obsesyjnie wręcz skupionym na farmakologii, dobrze jest wiedzieć, że istnieją alternatywne metody, które naprawdę działają i są w stanie otworzyć nam drzwi do zdrowego życia”.

Liv Tyler, gwiazda seriali 9-1-1: Teksas, Rozpustnice oraz filmów Empire Records i trylogii Władca Pierścieni

  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ