Jak rozbudzić szósty zmysł

Zaufaj swoim wibracjom. Książka + karty

  • ISBN: 978-83-7377-438-4;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 121;
  • Oprawa: Twarda;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2011;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Mariusz Golak
0
1

Potężna moc intuicji

Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć silne przeczucie? Może Twoja intuicja powstrzymała Cię przed zaangażowaniem w ryzykowny biznes, na którym straciłbyś majątek? Lub przed postawieniem nogi na przejściu dla pieszych i dzięki temu ocaliłeś życie lub zdrowie? Czy słyszysz czasami podszepty w głowie „zrób to!” lub wręcz przeciwnie „uciekaj!”? Intuicja, nazywana również szóstym zmysłem potrafi być niezwykle silnym narzędziem w „rękach” człowieka. Warunek jest tylko jeden – musisz nauczyć się jej używać.

Rozwój duchowy dzięki jedynej takiej talii na rynku!

W rozwinięciu Twoich zdolności parapsychicznych pomoże Ci, Sonia Choquette, nauczycielka duchowa i jasnowidząca przewodniczka, autorka wielu bestsellerów, polskim czytelnikom znana przede wszystkim z książki i talii kart pt. „Duchowi przewodnicy”. Tym razem stworzyła potężny parapsychiczny zestaw niezwykłych kart oraz podręcznika, które umożliwią Ci uaktywnienie i wzmocnienie szóstego zmysł. Dzięki tej niezwykłej talii 52 kart nie tylko uda Ci się w sposób kreatywny uruchomić kanał parapsychiczny, jakim jest intuicja, dzięki nim wzmocnisz również postrzeganie pozazmysłowe oraz wejdziesz na wyższy poziom świadomości. Pogłębisz również swój kontakt z Bogiem, wyższą formą siebie samego, Aniołami, duchowymi przewodnikami oraz pomocnikami z zaświatów.

Rozwój zdolności parapsychicznych

Sposobów na rozbudzenie intuicji z wykorzystaniem tej talii jest wiele! Możesz potraktować ją, jako pomoc przy treningu zdolności parapsychicznych, poszukiwać z jej wsparciem określonych wskazówek w danej sytuacji lub wykorzystywać jej moc do bardziej złożonych przypadków. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz wskazówki odnośnie jej zastosowania, a także interpretacji i odczytywania znaczenia kart. Niech jednak Twoje własne wibracje podpowiedzą Ci, jak ją wykorzystać i odnaleźć swój indywidualny sposób pracy z nią. Jest to w sumie najbardziej pożądane, ponieważ jeszcze bardziej zbliży Cię do kart, a tym samym zwiększy szansę na podejście do życia, jakie ma istota posiadająca szósty zmysł. Wtedy zaczniesz kierować się intuicją, instynktownie wybierać dobre rozwiązania, odnajdywać najlepsze wyjścia z trudnych sytuacji, a nawet wyczuwać potencjalne zagrożenia. Każda forma pracy z talią to pomoc przy treningu zdolności parapsychicznych. Karty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci w podchodzeniu do życia tak, jak czynią to istoty o sześciu zmysłach!

Nie opieraj swych decyzji na domysłach – skorzystaj z szóstego zmysłu!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ